90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Czyszczenie słuchawek

Pamiętaj o regularnym czyszczeniu końcówek słuchawek i samych słuchawek, w tym drobnej siateczki na każdej słuchawce. Dotyczy to wszystkich słuchawek i zestawów słuchawkowych Bose®. Pozwoli to zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Nawet niewielka ilość zanieczyszczeń może spowodować tłumienie dźwięku lub wręcz jego całkowite odcięcie.

W celu wyczyszczenia końcówek zdejmij je ze słuchawek i umyj łagodnym mydłem. Upewnij się, że końcówki zostały dokładnie wypłukane, a następnie osusz je miękką ściereczką (przed ponownym zamocowaniem na słuchawkach poczekaj, aż całkowicie wyschną).

Aby wyczyścić słuchawki, zdejmij z nich końcówki i delikatnie przetrzyj siateczkę miękką, suchą ściereczką (uważaj, aby nie wepchnąć woskowiny do otworów siateczki lub do otworu słuchawki). Następnie ponownie załóż końcówki słuchawek.

Aby dokładnie oczyścić siateczkę, wykonaj następujące czynności:

  1. Zdejmij końcówki ze słuchawek.
  2. Nałóż niewielką ilość wody utlenionej (maksymalne stężenie 3%) na powierzchnię siateczki słuchawki przy użyciu miękkiej ściereczki lub chusteczki (uważaj, aby nadmiar płynu nie dostał się do otworu słuchawki).
  3. Odczekaj pięć minut, aby woskowina zdążyła zmięknąć.
  4. Zwilż szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem wodą utlenioną (maksymalne stężenie 3%), a następnie delikatnie przetrzyj siateczkę, aby poluzować i usunąć woskowinę. Uważaj, aby nadmiar płynu nie dostał się do otworu słuchawki.
  5. Po wyczyszczeniu siateczki delikatnie strząśnij nadmiar płynu oraz zanieczyszczenia i osusz słuchawkę przy użyciu miękkiej ściereczki.
  6. Załóż ponownie końcówki słuchawek.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.