90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Łączenie z inną siecią Wi-Fi®

Jeżeli nazwa lub hasło do sieci uległy zmianie lub konieczne jest połączenie systemu z inną siecią:

Jednocześnie naciśnij i przytrzymaj przez 6 sekund przycisk zmniejszania głośności i przycisk rozpoczęcia/wstrzymania odtwarzania. Gdy górna i dolna część pierścienia świetlnego świecą na pomarańczowo, głośnik nadaje sygnał własnej sieci Wi-Fi, którą można skonfigurować.

Na urządzeniu przenośnym przejdź do ekranu ustawień Wi-Fi i połącz się z siecią o nazwie „Przenośny głośnik Bose Home Speaker” lub wybierz nazwę nadaną głośnikowi podczas jego wstępnej konfiguracji.

Otwórz aplikację Bose Music i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby podłączyć głośnik do sieci. Jeśli aplikacja nie wyświetli monitu o skonfigurowanie głośnika, dotknij ikony My Bose, znajdującej się w lewym górnym rogu, a następnie dotknij przycisku +, aby dodać produkt.

Uwaga: jeśli urządzenie przenośne zapyta o utrzymywanie połączenia z siecią bez dostępu do Internetu, wybierz opcję „Tak”. Wybranie opcji „Nie” uniemożliwi aplikacji łączenie się z głośnikiem.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.