WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Podłączanie do telefonu komórkowego lub urządzenia audio

Zestaw słuchawkowy można podłączyć do większości smartfonów za pomocą wtyku stereofonicznego 3,5 mm (zgodnego ze standardowymi gniazdami słuchawek) lub, w razie potrzeby, za pośrednictwem adaptera 3,5 mm (dołączanego do zestawów słuchawkowych od 24 maja 2012 r.).

Prawidłowe podłączanie:

  • zapewnia dźwięk stereo w trybach odtwarzania muzyki i komunikacji;
  • pozwala rozmówcy słyszeć Twój głos podczas rozmowy telefonicznej;
  • umożliwia prawidłowe działanie przycisku odbierania/kończenia połączeń.

Podłączanie bez użycia adaptera

Zestaw słuchawkowy Bose® działa z większością smartfonów z systemem Android™, Blackberry® lub Windows® bez konieczności stosowania adaptera.

Włóż wtyk audio zestawu do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Podłączanie z użyciem adaptera 3,5 mm

Zestawy słuchawkowe Bose sprzedawane od 24 maja 2012 r. są dostarczane z adapterem 3,5 mm. Użycie tego adaptera może być konieczne, jeżeli telefon nie reaguje po naciśnięciu przycisku odbierania/kończenia połączeń, nie słychać dźwięku, dźwięk jest przerywany albo mikrofon nie odbiera dźwięku.

Podłącz adapter do kabla zestawu słuchawkowego, a następnie podłącz zestaw słuchawkowy wraz z adapterem do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Podłączanie z użyciem adaptera 2,5 mm

Zestawy słuchawkowe Bose sprzedawane do 24 maja 2012 r. były dostarczane z dwoma rożnymi adapterami 2,5 mm, oznaczonymi małym symbolem (okręgiem lub trójkątem) na górze wtyku. Należy użyć jednego z tych adapterów, jeśli telefon jest wyposażony w gniazdo słuchawek/zestawu słuchawkowego 2,5 mm.

Wybierz odpowiedni adapter. Informacje o zgodności adaptera z danym telefonem znajdują się w witrynie www.Bose.com/phones.

Podłącz adapter do kabla audio zestawu słuchawkowego.

Po podłączeniu adaptera do kabla zestawu słuchawkowego włóż wtyk audio adaptera do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Uwaga: jeżeli telefon nie reaguje po naciśnięciu przycisku odbierania/kończenia połączeń, nie słychać dźwięku lub jest on przerywany albo mikrofon nie odbiera dźwięku, być może używany jest niewłaściwy adapter. W takiej sytuacji użyj drugiego adaptera i sprawdź, czy problem ustąpił.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.