90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Podłączanie do telefonu komórkowego lub urządzenia audio

Zestaw słuchawkowy można podłączyć do większości smartfonów za pomocą wtyku stereofonicznego 3,5 mm (zgodnego ze standardowymi gniazdami słuchawek) lub, w razie potrzeby, za pośrednictwem adaptera 3,5 mm (dołączanego do zestawów słuchawkowych od 24 maja 2012 r.).

Prawidłowe podłączanie:

  • zapewnia dźwięk stereo w trybach odtwarzania muzyki i komunikacji;
  • pozwala rozmówcy słyszeć Twój głos podczas rozmowy telefonicznej;
  • umożliwia prawidłowe działanie przycisku odbierania/kończenia połączeń.

Podłączanie bez użycia adaptera

Zestaw słuchawkowy Bose® działa z większością smartfonów z systemem Android™, Blackberry® lub Windows® bez konieczności stosowania adaptera.

Włóż wtyk audio zestawu do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Podłączanie z użyciem adaptera 3,5 mm

Zestawy słuchawkowe Bose sprzedawane od 24 maja 2012 r. są dostarczane z adapterem 3,5 mm. Użycie tego adaptera może być konieczne, jeżeli telefon nie reaguje po naciśnięciu przycisku odbierania/kończenia połączeń, nie słychać dźwięku, dźwięk jest przerywany albo mikrofon nie odbiera dźwięku.

Podłącz adapter do kabla zestawu słuchawkowego, a następnie podłącz zestaw słuchawkowy wraz z adapterem do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Podłączanie z użyciem adaptera 2,5 mm

Zestawy słuchawkowe Bose sprzedawane do 24 maja 2012 r. były dostarczane z dwoma rożnymi adapterami 2,5 mm, oznaczonymi małym symbolem (okręgiem lub trójkątem) na górze wtyku. Należy użyć jednego z tych adapterów, jeśli telefon jest wyposażony w gniazdo słuchawek/zestawu słuchawkowego 2,5 mm.

Wybierz odpowiedni adapter. Informacje o zgodności adaptera z danym telefonem znajdują się w witrynie www.Bose.com/phones.

Podłącz adapter do kabla audio zestawu słuchawkowego.

Po podłączeniu adaptera do kabla zestawu słuchawkowego włóż wtyk audio adaptera do gniazda słuchawek/zestawu słuchawkowego w telefonie.

Załóż zestaw słuchawkowy.

Uwaga: jeżeli telefon nie reaguje po naciśnięciu przycisku odbierania/kończenia połączeń, nie słychać dźwięku lub jest on przerywany albo mikrofon nie odbiera dźwięku, być może używany jest niewłaściwy adapter. W takiej sytuacji użyj drugiego adaptera i sprawdź, czy problem ustąpił.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.