Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Połączenie z siecią Wi-Fi® — alternatywna metoda konfiguracji

Za pomocą tej metody można skonfigurować system poprzez dołączenie do jego własnej, wbudowanej sieci Wi-Fi, a następnie nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi.

Na górze głośnika dotknij i przytrzymaj jednocześnie przycisk AUX i Odtwarzanie/pauza przez 5 sekund, aż wyświetlacz na panelu przednim zacznie pulsować, a następnie zaświecić się na pomarańczowo

Na komputerze lub urządzeniu przenośnym przejdź do ustawień Wi-Fi i połącz się z siecią produktu Bose, która zwykle jest nazwą produktu (np. sieć Bose Home Speaker 500)

Otwórz przeglądarkę internetową, wpisz 192.0.2.1 w pasku adresu i dotknij przycisku przejdź/wejdź, aby otworzyć stronę konfiguracji sieci Wi-Fi w produkcie

Z listy rozwijanej wybierz sieć Wi-Fi i wprowadź hasło. (Uwaga: jeśli sieć nie jest widoczna, wybierz opcję Ręczne wprowadzanie sieci Wi-Fi i wprowadź nazwę sieci, typ zabezpieczeń i hasło)

Kliknij przycisk Prześlij i poczekaj, aż produkt połączy się z wybraną siecią

Po nawiązaniu połączenia ponownie podłącz komputer lub urządzenie przenośne do normalnej sieci

Otwórz aplikację Bose Music i dodaj produkt do swojego konta. (Uwaga: jeśli nie widzisz swojego produktu, dotknij ikony aplikacji My Bose w lewym górnym rogu, a następnie dotknij ikony +, aby dodać produkt)

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.