90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Połączenie z siecią Wi-Fi® — alternatywna metoda konfiguracji

Za pomocą tej metody można skonfigurować system poprzez dołączenie do jego własnej, wbudowanej sieci Wi-Fi, a następnie nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi.

Na górze głośnika dotknij i przytrzymaj jednocześnie przycisk AUX i Odtwarzanie/pauza przez 5 sekund, aż wyświetlacz na panelu przednim zacznie pulsować, a następnie zaświecić się na pomarańczowo

Na urządzeniu przenośnym przejdź do ustawień Wi-Fi i połącz się z siecią produktu Bose, która zwykle ma nazwę zgodną z nazwą produktu (np. sieć Bose Home Speaker)

Otwórz przeglądarkę internetową, wpisz 192.0.2.1 w pasku adresu i dotknij przycisku przejdź/wejdź, aby otworzyć stronę konfiguracji sieci Wi-Fi w produkcie

Z listy rozwijanej wybierz sieć Wi-Fi i wprowadź hasło. (Uwaga: jeśli sieć nie jest widoczna, wybierz opcję Ręczne wprowadzanie sieci Wi-Fi i wprowadź nazwę sieci, typ zabezpieczeń i hasło)

Kliknij przycisk Prześlij i poczekaj, aż produkt połączy się z wybraną siecią

Po nawiązaniu połączenia ponownie podłącz komputer lub urządzenie przenośne do normalnej sieci

Otwórz aplikację Bose Music i dodaj produkt do swojego konta. (Uwaga: jeśli nie widzisz swojego produktu, dotknij ikony aplikacji My Bose w lewym górnym rogu, a następnie dotknij ikony +, aby dodać produkt)

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.