90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Połączenie z siecią Wi-Fi® — alternatywna metoda konfiguracji

W ten sposób można skonfigurować sieć Wi-Fi w głośniku soundbar, najpierw łącząc się z własną siecią Wi-Fi, a następnie podając głośnikowi soundbar dane uwierzytelniające domowej sieci Wi-Fi.

Na pilocie zdalnego sterowania naciśnij jednocześnie i przytrzymaj przez 3 sekundy ikonę TV oraz przycisk Przejście do tyłu. Gdy wyświetlacz świeci się na kolor pomarańczowy, głośnik soundbar nadaje sygnał własnej sieci Wi-Fi, którą można skonfigurować

W urządzeniu mobilnym lub laptopie przejdź do ekranu ustawień sieci Wi-Fi i połącz się z nazwą sieci rozpoczynającą się od słów „Bose Soundbar”

Po podłączeniu do sieci Wi-Fi głośnika soundbar otwórz przeglądarkę internetową, wpisz 192.0.2.1 w pasku adresu i naciśnij klawisz Enter. Pojawi się strona konfiguracji Wi-Fi

Z listy rozwijanej wybierz nazwę domowej sieci Wi-Fi i wprowadź hasło

Jeśli sieć nie jest widoczna, wybierz opcję konfiguracji ręcznej u dołu ekranu i wprowadź nazwę sieci, typ zabezpieczeń i hasło.

Kliknij przycisk Prześlij.nbsp;Następnie głośnik soundbar odłączy się od urządzenia i połączy ze skonfigurowaną siecią Wi-Fi.

Otwórz aplikację Bose Music i dodaj głośnik soundbar do swojego konta. Może być konieczne dotknięcie ikony My Bose w lewym górnym rogu, a następnie ikony +, jeśli aplikacja nie wykrywa automatycznie nowego systemu w sieci.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.