90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Podłączanie do zewnętrznego urządzenia audio

Słuchawki można podłączyć do różnych źródeł dźwięku, takich jak system rozrywki w samolocie, odtwarzacz CD/DVD/MP3, komputer osobisty lub przenośny czy domowy zestaw stereo.

Kabel audio słuchawek jest zakończony pojedynczym wtykiem 3,5 mm. Wraz ze słuchawkami QC®2 i QC15 jest dostarczany adapter samolotowy z podwójnym wtykiem 3,5 mm.

Ostrożnie włóż wtyk lub adapter słuchawek do gniazda w urządzeniu źródłowym.

Zapoznaj się z możliwymi konfiguracjami gniazd audio, które przedstawiono poniżej po lewej stronie. Wszystkie oprócz gniazda 6,3 mm są standardowo stosowane w samolotach. Instrukcje podłączania znajdują się po prawej stronie.

Jedno gniazdo 3,5 mm, stosowane w większości źródeł przenośnych: użyj jednego wtyku na kablu audio. Adapter nie jest wymagany.

Jedno gniazdo 3,5 mm i jedno gniazdo zasilania: włóż pojedynczy wtyk kabla audio do gniazda 3,5 mm (większego). Adapter nie jest wymagany. Do mniejszego gniazda nie trzeba podłączać żadnego wtyku.

Dwa gniazda 3,5 mm: użyj adaptera z podwójnym wtykiem.

Jedno gniazdo zasilania i dwa gniazda 3,5 mm: podłącz adapter z podwójnym wtykiem do dwóch gniazd 3,5 mm. Użycie gniazda zasilania nie jest wymagane.

Jedno gniazdo 6,3 mm, stosowane w domowych zestawach stereo: można także użyć dowolnego adaptera stereo z 3,5 mm na 6,3 mm.

Przy odłączaniu wtyku lub adaptera chwyć je za podstawę i wyciągnij delikatnie z gniazda (nie ciągnij za przewód).

Uwaga: system audio w samolocie może oferować niższą jakość dźwięku niż domowy system stereo lub urządzenie przenośne.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.