90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Podłączanie do zewnętrznego urządzenia audio

Słuchawki można podłączyć do różnych źródeł dźwięku, takich jak system rozrywki w samolocie, odtwarzacz CD/DVD/MP3, komputer osobisty lub przenośny czy domowy zestaw stereo.

Kabel audio słuchawek jest zakończony pojedynczym wtykiem 3,5 mm. Przejściówka na dwie wtyczki 1/8 cala do lotniczych systemów audio jest dołączona do zestawu.

Ostrożnie włóż wtyk lub adapter słuchawek do gniazda w urządzeniu źródłowym.

Zapoznaj się z możliwymi konfiguracjami gniazd audio, które przedstawiono poniżej po lewej stronie. Wszystkie oprócz gniazda 6,3 mm są standardowo stosowane w samolotach. Instrukcje podłączania znajdują się po prawej stronie.

Jedno gniazdo 3,5 mm, stosowane w większości źródeł przenośnych: użyj jednego wtyku na kablu audio. Adapter nie jest wymagany.

Jedno gniazdo 3,5 mm i jedno gniazdo zasilania: włóż pojedynczy wtyk kabla audio do gniazda 3,5 mm (większego). Adapter nie jest wymagany. Do mniejszego gniazda nie trzeba podłączać żadnego wtyku.

Dwa gniazda 3,5 mm: Skorzystaj z przejściówki dla dwóch wtyczek.

Jedno gniazdo zasilania i dwa gniazda 3,5 mm: Użyj przejściówki z dwoma gniazdami dla dwóch wtyczek 1/8 cala. Użycie gniazda zasilania nie jest wymagane.

Jedno gniazdo 6,3 mm, stosowane w domowych zestawach stereo: W tym celu można również skorzystać z przejściówki stereo 1/8 – 1/4 cala.

Wyjmując przejściówkę, trzymaj za jej podstawę i delikatnie wyciągnij z gniazda. Nie ciągnij za kabel.

Uwaga: system audio w samolocie może oferować niższą jakość dźwięku niż domowy system stereo lub urządzenie przenośne.
 

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.