Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Podłączanie do zewnętrznego urządzenia audio

Słuchawki można podłączyć do różnych źródeł dźwięku, takich jak system rozrywki w samolocie, odtwarzacz CD/DVD/MP3, komputer osobisty lub przenośny czy domowy zestaw stereo.

Kabel audio słuchawek jest zakończony pojedynczym wtykiem 3,5 mm. Przejściówka na dwie wtyczki 1/8 cala do lotniczych systemów audio jest dołączona do zestawu.

Ostrożnie włóż wtyk lub adapter słuchawek do gniazda w urządzeniu źródłowym.

Zapoznaj się z możliwymi konfiguracjami gniazd audio, które przedstawiono poniżej po lewej stronie. Wszystkie oprócz gniazda 6,3 mm są standardowo stosowane w samolotach. Instrukcje podłączania znajdują się po prawej stronie.

Jedno gniazdo 3,5 mm, stosowane w większości źródeł przenośnych: użyj jednego wtyku na kablu audio. Adapter nie jest wymagany.

Jedno gniazdo 3,5 mm i jedno gniazdo zasilania: włóż pojedynczy wtyk kabla audio do gniazda 3,5 mm (większego). Adapter nie jest wymagany. Do mniejszego gniazda nie trzeba podłączać żadnego wtyku.

Dwa gniazda 3,5 mm: Skorzystaj z przejściówki dla dwóch wtyczek.

Jedno gniazdo zasilania i dwa gniazda 3,5 mm: Użyj przejściówki z dwoma gniazdami dla dwóch wtyczek 1/8 cala. Użycie gniazda zasilania nie jest wymagane.

Jedno gniazdo 6,3 mm, stosowane w domowych zestawach stereo: W tym celu można również skorzystać z przejściówki stereo 1/8 – 1/4 cala.

Wyjmując przejściówkę, trzymaj za jej podstawę i delikatnie wyciągnij z gniazda. Nie ciągnij za kabel.

Uwaga: system audio w samolocie może oferować niższą jakość dźwięku niż domowy system stereo lub urządzenie przenośne.
 

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.