Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Rozwiązywanie problemów z przyciskami sterującymi

Przyciski odbierania/kończenia połączeń i regulacji głośności nie działają w ogóle lub tylko czasami

Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia w zakresie obsługi poszczególnych funkcji w różnych aplikacjach. Przyciski regulacji głośności i odbierania/kończenia połączeń są przeznaczone do użytku z telefonem iPhone® i podstawowymi aplikacjami Apple®. Aplikacje oraz produkty firm innych niż Apple mogą nie działać lub ich funkcjonalność może być ograniczona. Jeśli funkcjonowanie przycisków odbierania/kończenia połączeń i regulacji głośności jest niestabilne, zalecamy wykonanie następujących czynności:

  • Odłącz kabel od telefonu i podłącz go ponownie. Możliwe, że wtyk kabla się obluzował lub nie został poprawnie wsunięty w gniazdo. Wyciągnij wtyk z gniazda i wsuń go ponownie.
  • Naciskaj przycisk odbierania/kończenia połączeń pośrodku, nie z boku.
  • Upewnij się, że przycisk po naciśnięciu nie zablokował się w położeniu dolnym. Przycisk powinien powrócić do pozycji wyjściowej. Aby sprawdzić, czy przycisk się zablokował, naciśnij go kilkakrotnie.
  • Upewnij się, że w urządzeniu iPod lub iPhone jest WYŁĄCZONY tryb „potrząśnij, aby losowo odtwarzać”. Ta dostępna w nowszych modelach funkcja pozwala na zmianę odtwarzanego utworu przez potrząśnięcie urządzeniem. Kiedy nie jest wyłączona, może zostać nieumyślnie uaktywniona — na przykład przy wkładaniu urządzenia iPod do kieszeni. Wyłącz tę funkcję, a następnie ponownie sprawdź działanie przycisku odbierania/kończenia połączeń.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.