90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Przyciski sterujące

Przyciski sterujące znajdują się na górze głośnika. Poniżej zamieszczono opis każdego przycisku i jego funkcji.

Zasilanie: naciśnij ten przycisk, aby włączyć lub wyłączyć głośnik. Naciśnij i przytrzymaj, aby sprawdzić stan naładowania akumulatora.

Bluetooth: naciśnij ten przycisk, aby wybrać źródło Bluetooth. Głośnik spróbuje połączyć się z ostatnim sparowanym urządzeniem (miganie wskaźnika na biało). W razie braku sparowanych urządzeń głośnik przełączy się w tryb umożliwiający jego wykrycie (miganie wskaźnika na niebiesko). Po wybraniu źródła Bluetooth naciśnij przycisk jeszcze raz, aby przełączyć głośnik w tryb umożliwiający jego wykrycie i pozwolić na sparowanie go z innym urządzeniem Bluetooth. Naciśnij przycisk ponownie, aby powrócić do trybu łączenia.

AUX: naciśnij ten przycisk, aby słuchać dźwięku z urządzenia podłączonego do gniazda AUX.

WYCISZENIE: naciśnij ten przycisk, aby wyciszyć lub anulować wyciszenie dźwięku głośnika.

ZMNIEJSZANIE GŁOŚNOŚCI (-): naciśnij ten przycisk, aby stopniowo zmniejszyć głośność. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby płynnie zmniejszyć głośność.

Zwiększanie głośności (+): naciśnij ten przycisk, aby stopniowo zwiększyć głośność. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby zwiększyć głośność w sposób ciągły.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.