90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozbudowa systemu

System Lifestyle® może zapewnić wysoką jakość dźwięku Bose® nawet w 14 dodatkowych pomieszczeniach w domu. Podłączenie urządzenia obsługującego łącze Bose do wyjścia (OUT) łącza Bose na jednostce sterującej umożliwia słuchanie w innych pomieszczeniach dźwięku z różnych źródeł. Można na przykład odtwarzać film DVD w pomieszczeniu głównym, a w innym pomieszczeniu słuchać radia AM/FM. Aby uzyskać więcej informacji lub zakupić dodatkowe urządzenia, należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem produktów firmy Bose. Informacje o dystrybutorach można znaleźć na liście adresów dostarczonej z systemem.

Wskazówki dotyczące rozbudowy

Aby skonfigurować system obsługujący łącze Bose w innym pomieszczeniu, należy postępować według instrukcji dostarczonych z dodawanym urządzeniem i uwzględnić następujące zalecenia:

połączenia z łączem bose: system nie działa z urządzeniami obsługującymi łącze bose podłączonymi jednocześnie do wejścia (in) i wyjścia (out) łącza bose.

kody pomieszczeń: w systemie głośników i pilocie zdalnego sterowania w innym pomieszczeniu musi być ustawiony ten sam kod pomieszczenia. informacje na temat ustawiania kodów pomieszczeń zawiera instrukcja obsługi urządzenia zgodnego z łączem bose.

kod budynku: kod budynku umożliwia pilotowi zdalnego sterowania w innym pomieszczeniu komunikowanie się z jednostką sterującą. po skonfigurowaniu systemu głośników obsługującego łącze bose w innym pomieszczeniu należy dla pilota używanego w tym pomieszczeniu ustawić ten sam kod budynku co w jednostce sterującej. w systemie fabrycznie ustawiony jest kod budynku 15. aby sprawdzić kod budynku, wybierz w menu konfiguracji opcję homewide (wiele pomieszczeń), a następnie wybierz kod budynku. na ekranie widoczny będzie kod budynku i sposób ustawienia przełączników pilota zdalnego sterowania dla drugiego pomieszczenie zgodnie z kodem budynku ustawionym w jednostce sterującej. w systemie dostępne są dwa tryby kodów budynku. tryb standardowy udostępnia 16 kodów budynku i 16 kodów pomieszczeń. jeżeli mieszkasz w budynku wielorodzinnym, możesz wybrać tryb alternatywny udostępniający 64 kody budynku i 4 kody pomieszczeń.

Uwaga: przełączenie między standardowym a alternatywnym trybem kodu budynku powoduje ustawienie kodu budynku na zero (0).

korzystanie z połączeń hdmi®: aby słuchać w innym pomieszczeniu dźwięku z dowolnego urządzenia podłączonego do wejścia hdmi® 1, 2 lub 3, należy także utworzyć analogowe połączenie audio między urządzeniem a lewym (l) i prawym (r) złączem analogowym dla tego wejścia. analogowe połączenia audio należy również utworzyć, jeśli dla wejścia 4 lub 5 utworzono cyfrowe połączenie audio.

obsługa radia: używając pilota zdalnego sterowania w pomieszczeniu dodatkowym, można wybrać i obsługiwać tuner radiowy wbudowany w jednostkę sterującą w pomieszczeniu głównym. jeżeli jednak tuner radiowy ma być używany jednocześnie w obu pomieszczeniach, można słuchać wyłącznie tej samej stacji.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.