90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja monitora pracy serca – Apple Zdrowie (iOS)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji Apple Zdrowie na systemie iOS, wykonaj poniższe instrukcje:

Uwaga: Poniższe instrukcje dotyczą aplikacji Apple Zdrowie na system iOS 10.

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do iPhone'a. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy obok ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka pionowa ikona baterii

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji MOJE URZĄDZENIA z wyświetlonym obok napisem „połączono”.

W sekcji "Inne urządzenia" w menu ustawień  Bluetooth telefonu powinna pojawić się pozycja „HR-Bose Soundsport Pulse” (może to potrwać kilka chwil). To czujnik tętna. Dotknij pozycji „HR-Bose Soundsport Pulse”, aby rozpocząć łączenie z czujnikiem tętna.

Po zaznaczeniu opcji „HR-Bose Soundsport Pulse”, pozycja ta zniknie z listy POZOSTAŁE URZĄDZENIA i pojawi się na liście MOJE URZĄDZENIA. Obok pozycji „HR-Bose Soundsport Pulse” pojawi się symbol oznaczający ładowanie. Po połączeniu czujnika „HR-Bose Soundsport Pulse” z telefonem obok pozycji „HR-Bose Soundsport Pulse” na liście MOJE URZĄDZENIA pojawi się słowo „połączono”.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację Apple Zdrowie. Zacznij od ekranu Zdrowie Dane zdrowotne. Dotknij elementu „Parametry życiowe” na liście elementów aplikacji Zdrowie. Może być konieczne przewinięcie ekranu.

Po kilku sekundach na ekranie Parametry życiowe powinno pojawić się tętno.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.