90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja monitora pracy serca – Endomondo (Android)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji Endomondo w systemie Android, wykonaj poniższe instrukcje:

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do telefonu z systemem Android. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy po obu stronach ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka kropka.

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji "Sparowane urządzenia" z napisem „połączono” pod spodem.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację Endomondo

Zaloguj się do aplikacji lub stwórz konto

Dotknij ikony menu ≡ w lewym górnym rogu ekranu

Przewiń w dół elementy menu, a następnie dotknij elementu „Ustawienia”.

Na ekranie ustawień dotknij opcji „Ustawienia akcesoriów”.

Dotknij opcji „Czujniki Bluetooth SMART”.

Dotknij polecenia „Włącz” w menu „Uaktywnij czujniki”.

W dolnej części ekranu kliknij „Szukaj”. Przycisk „Szukaj” po dotknięciu zamieni się w przycisk „Stop”. Dotknij przycisku „Stop”, jeśli chcesz zakończyć wyszukiwanie czujnika tętna słuchawek.

Gdy w sekcji "Znalezione urządzenia" pojawi się pozycja „HR-Bose SoundSport Pulse”, dotknij jej. Po połączeniu aplikacji ze czujnikiem tętna na liście Zapisane urządzenia pod elementem „HR-Bose SoundSport Pulse” pojawi się napis "Połączono".

Aby obserwować na żywo swoje tętno, musisz dodać wyświetlacz tętna do pulpitu. Trzykrotnie dotknij strzałki wstecz znajdującej się w lewym górnym rogu ekranu, aby powrócić do pulpitu. Twoje tętno powinno być teraz wyświetlane na ekranie głównym.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.