Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Konfiguracja monitora pracy serca – Endomondo (Android)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji Endomondo w systemie Android, wykonaj poniższe instrukcje:

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do telefonu z systemem Android. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy po obu stronach ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka kropka.

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji "Sparowane urządzenia" z napisem „połączono” pod spodem.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację Endomondo

Zaloguj się do aplikacji lub stwórz konto

Dotknij ikony menu ≡ w lewym górnym rogu ekranu

Przewiń w dół elementy menu, a następnie dotknij elementu „Ustawienia”.

Na ekranie ustawień dotknij opcji „Ustawienia akcesoriów”.

Dotknij opcji „Czujniki Bluetooth SMART”.

Dotknij polecenia „Włącz” w menu „Uaktywnij czujniki”.

W dolnej części ekranu kliknij „Szukaj”. Przycisk „Szukaj” po dotknięciu zamieni się w przycisk „Stop”. Dotknij przycisku „Stop”, jeśli chcesz zakończyć wyszukiwanie czujnika tętna słuchawek.

Gdy w sekcji "Znalezione urządzenia" pojawi się pozycja „HR-Bose SoundSport Pulse”, dotknij jej. Po połączeniu aplikacji ze czujnikiem tętna na liście Zapisane urządzenia pod elementem „HR-Bose SoundSport Pulse” pojawi się napis "Połączono".

Aby obserwować na żywo swoje tętno, musisz dodać wyświetlacz tętna do pulpitu. Trzykrotnie dotknij strzałki wstecz znajdującej się w lewym górnym rogu ekranu, aby powrócić do pulpitu. Twoje tętno powinno być teraz wyświetlane na ekranie głównym.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.