90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja monitora pracy serca – MapMyRun (iOS)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji MapMyRun w systemie iOS, wykonaj poniższe instrukcje:

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do iPhone'a. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy obok ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka pionowa ikona baterii

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji MOJE URZĄDZENIA z wyświetlonym obok napisem „połączono”.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację MapMyRun.

Zaloguj się do aplikacji lub stwórz konto

Dotknij ikony serca na pasku stanu aplikacji MapMyRun.

Przewiń ekran Apps & Devices (Aplikacje i urządzenia) do sekcji "Workout Devices" (Urządzenia do treningu) i kliknij opcję "Heart Rate" (Tętno).

Na ekranie monitora tętna zaznacz "Auto-connect" (Połącz automatycznie), jeśli chcesz, żeby urządzenie łączyło się automatycznie po każdym uruchomieniu aplikacji, a następnie kliknij opcję "Połącz".

W tym momencie czujnik tętna SoundSport Pulse powinien połączyć się automatycznie. Identyfikator, poniżej ikony serca, jest przypisany czujnikowi tętna słuchawek. Dane na temat Twojego tętna powinny być także widoczne w sekcji Heart Rate (Tętno).

Uwaga: Wyświetlanie tętna na ekranie może rozpocząć się z kilkusekundowym opóźnieniem. Przez kilka sekund aplikacja może wyświetlać wartość „00 b/m”, zanim wyświetli prawidłowe dane.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.