90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja monitora pracy serca – Strava (Android)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji Strava w systemie Android, wykonaj poniższe instrukcje:

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do telefonu z systemem Android. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy po obu stronach ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka kropka

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji "Sparowane urządzenia" z napisem „połączono” pod spodem.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację Strava

Zaloguj się do aplikacji lub stwórz konto

Dotknij opcji „Feed” w lewym górnym rogu ekranu i wybierz pozycję "Record Activity" (Rejestruj aktywność).

Dotknij ikony „External sensors” (Zewnętrzne czujniki) w prawym dolnym rogu ekranu

Aplikacja Strava automatycznie rozpocznie wyszukiwanie czujnika tętna. Gdy na liście "Nearby Sensors" (Czujniki w pobliżu) pojawi się element „HR-Bose Soundsport Pulse”, dotknij go.

Czujnik tętna powinien połączyć się automatycznie. Po połączeniu nazwa „HR-Bose Soundsport Pulse” pojawi się na liście "Saved Sensors" (Zapisane czujniki), a tekst zmieni kolor na pomarańczowy. Po kilku sekundach tętno powinno pojawić się poniżej.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.