Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Konfiguracja monitora pracy serca – Strava (iOS)

Aby ustawić czujnik tętna w aplikacji Strava w systemie iOS, wykonaj poniższe instrukcje:

Sprawdź, czy słuchawki SoundSport Pulse są zasilane i podłączone do iPhone'a. Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, czy obok ikony Bluetooth na pasku stanu na górze ekranu widoczna jest niewielka pionowa ikona baterii

Można też przejść do ekranu Bluetooth w menu ustawień, aby sprawdzić, czy Bose Soundsport Pulse znajduje się tam w sekcji MOJE URZĄDZENIA z wyświetlonym obok napisem „połączono”.

Włóż słuchawki SoundSport Pulse do uszu. Czujnik tętna mieści się w lewej słuchawce, więc upewnij się, że dobrze tkwi ona w uchu.

Otwórz aplikację Strava

Zaloguj się do aplikacji lub stwórz konto

Dotknij opcji "Record" (Rejestruj) na środku ekranu.

Dotknij ikony „External sensors” (Zewnętrzne czujniki) w prawym dolnym rogu ekranu.

Dotknij przełącznika obok opcji „Bluetooth Sensors”, aby ją włączyć. Zwróć uwagę, że pod elementem „Heart Rate” wyświetla się informacja „Searching…” (Trwa wyszukiwanie) Aplikacja powinna automatycznie połączyć się z czujnikiem tętna SoundSport Pulse. Pod elementem „Heart Rate” powinna pojawić się informacja „Connected XX bpm” (Połączono, XX uderzeń na minutę). Wyświetlanie tętna może rozpocząć się z kilkusekundowym opóźnieniem. Jest to normalne zjawisko

Dotknij "Done" (Gotowe), aby powrócić do ekranu treningu. Zauważysz, że ikona „External Sensors” (Zewnętrzne czujniki) zmieniła się w ikonę tętna.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.