90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozwiązywanie problemów z urządzeniami iPod®

Mój iPod nie ładuje się po włożeniu do stacji dokującej. Co zrobić?

Wykonaj następujące czynności:

 • Jeśli iPod jest umieszczony w nakładce ochronnej lub futerale, zdejmij nakładkę/futerał i ponownie włóż urządzenie do stacji dokującej. Być może iPod nie został prawidłowo osadzony w stacji dokującej i dlatego się nie ładuje.
 • Zresetuj iPoda. Skorzystaj z pomocy firmy Apple, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, w zależności od modelu urządzenia.
 • Zresetuj system SoundDock. Wyłącz system i odłącz go od źródła zasilania na 60 sekund. Po ponownym podłączeniu systemu do źródła zasilania sprawdź, czy iPod się ładuje.

Mój iPod nie pasuje do systemu SoundDock. Czy jest potrzebna inna wkładka?

 • Wyjmij iPoda z nakładki ochronnej/futerału. Wkładanie do stacji dokującej iPoda z założoną nakładką ochronną/nałożonym futerałem może być przyczyną niedopasowania, a także braku dźwięku.

Nie mogę podłączyć iPoda touch® czwartej generacji do stacji dokującej. Dlaczego?

iPod touch czwartej generacji jest wyposażony w inne (węższe) złącze niż pozostałe modele iPodów/iPhone’ów, co może utrudniać wkładanie go do stacji dokującej i wyjmowanie go z niej — zarówno w przypadku stacji marki Bose®, jak i innych producentów.

Aby odpowiednio dopasować iPoda touch czwartej generacji do stacji dokującej, wykonaj następujące czynności:

Zanim zaczniesz

 • Sprawdź, czy w złączu iPoda touch nie ma żadnych zanieczyszczeń ani ciał obcych.
 • Kilka razy podłącz do iPoda i odłącz dostarczony przez firmę Apple® kabel do ładowania, aby upewnić się, że nie ma problemów z połączeniem. Jeśli napotkasz problemy podczas podłączania kabla, nie próbuj wkładać urządzenia do stacji dokującej systemu Bose. Skontaktuj się z firmą Apple, aby uzyskać pomoc.

Umieszczanie iPoda w stacji dokującej

 • Ostrożnie dopasuj iPoda touch i opuść go na złącze stacji dokującej. Może to wymagać poruszania urządzeniem w prawo/lewo i mocniejszego dociśnięcia iPoda, aby „naprowadzić” go na złącze stacji dokującej Bose. Po podłączeniu iPod touch powinien się uaktywnić. Po kilkakrotnym wykonaniu tej czynności złącze powinno się nieco poluzować, w związku z czym wkładanie iPoda touch do stacji dokującej będzie łatwiejsze.

Wyjmowanie iPoda ze stacji dokującej

 • iPod touch przylega do złącza stacji dokującej ściślej niż inne urządzenia. Aby uniknąć uszkodzenia systemu Bose lub iPoda podczas wyjmowania urządzenia ze stacji dokującej, ostrożnie zsuń iPoda ze złącza stacji dokującej, unosząc go bez odchylania do przodu.

Dodatkowe wskazówki

 • Wyjmij iPoda z nakładki ochronnej/futerału. Nakładka ochronna lub futerał może sprawić, że iPod nie dopasuje się do stacji dokującej. Zdjęcie nakładki/futerału pomoże dobrze dopasować iPoda do stacji dokującej z wykorzystaniem dostarczonej wkładki.
 • Odchyl iPoda touch lekko do tyłu, w kierunku systemu SoundDock, aby lepiej dopasować go do stacji dokującej.
 • Kiedy iPod jest za mocno wychylony do przodu, umieszczenie go w stacji dokującej jest utrudnione.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.