90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Zarządzanie urządzeniami Bluetooth®

Odłączanie urządzenia Bluetooth

W podłączonym urządzeniu otwórz menu Bluetooth, wybierz głośnik Bose soundbar, a następnie wybierz opcję Odłącz.

Nie wybieraj opcji Zapomnij urządzenie lub podobnej, chyba że chcesz całkowicie usunąć głośnik soundbar z listy poprzednio podłączonych urządzeń. 

Ponowne podłączanie urządzenia Bluetooth

Naciśnij przycisk Bluetooth na pilocie zdalnego sterowania. Głośnik soundbar podejmie próbę połączenia się z ostatnio podłączonym urządzeniem. Jeśli w ciągu 30 sekund nie można znaleźć ostatnio podłączonego urządzenia, zostanie podjęta próba nawiązania połączenia z dalszym w kolejności, ostatnio podłączonym urządzeniem. Głośnik soundbar zapamiętuje osiem ostatnio podłączonych do niego urządzeń.

Podczas próby ponownego połączenia z urządzeniem upewnij się, że urządzenie jest włączone, jego funkcja Bluetooth jest aktywna i znajduje się w odległości do 9 metrów od głośnika soundbar.

Połączeniami Bluetooth można również sterować przy użyciu aplikacji Bose Music. 

Czyszczenie listy wcześniej podłączonych urządzeń

Naciśnij i przytrzymaj co najmniej 10 sekundy przycisk Bluetooth na pilocie. Wyświetlacz dwukrotnie zapulsuje na niebiesko, co oznacza, że lista urządzeń Bluetooth, które zostały podłączone do zestawu, została pomyślnie usunięta.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.