Wysyłki będą dostępne w ciągu 1– 2 dni roboczych z 90-dniowym okresem próbnym bez ryzyka i bezpłatną dostawą standardową

Dostępność usług muzycznych

Dotyczy:

więcej...

Usługi muzyczne

Nie wszystkie usługi muzyczne są dostępne we wszystkich regionach. Poniżej znajduje się lista usług i ich dostępność zależnie od regionu.

Biblioteka muzyczna

Biblioteka muzyczna składa się z utworów zapisanych na komputerze lub dysku NAS. Z tego względu jest ona zawsze dostępna po podłączeniu do systemu SoundTouch.

Logo TuneIn

Usługa TuneIn Radio jest darmowa dla wszystkich użytkowników SoundTouch — konta i treści Premium usługi TuneIn nie są obsługiwane. TuneIn umożliwia słuchanie ponad 100 000 stacji radiowych i ponad 4 mln podkastów ze wszystkich kontynentów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę tunein.com.

Logo Pandora

Usługa Pandora (jeśli jest dostępna) oferuje bezpłatne i płatne stacje internetowe. Umożliwia tworzenie stacji radiowych po wyszukaniu artysty, utworu lub gatunku muzycznego. Automatycznie znajduje podobne utwory na podstawie wyników wyszukiwania. Pandora jest dostępna wyłącznie w USA. Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować konto, odwiedź stronę www.pandora.com/about.

Logo Deezer

Deezer to usługa strumieniowego przesyłania muzyki, która oferuje dostęp do 35 milionów utworów o wysokiej jakości dźwięku, spersonalizowane radio, polecane i listy przebojów. Usługa Deezer jest dostępna w 180 krajach na całym świecie. Nie jest dostępna w Indiach, Izraelu, Japonii oraz na terenie większych Chin, Hongkongu i Tajwanu. Więcej informacji o dostępności usługi Deezer można znaleźć na stronie developers.deezer.com/guidelines/countries.

Logo Spotify

Spotify umożliwia natychmiastowy dostęp do ulubionych piosenek. Można tam znaleźć miliony piosenek, od starych klasyków po najnowsze hity. Wystarczy włączyć odtwarzanie, aby słuchać tego, na co tylko ma się ochotę. Usługa Spotify jest dostępna w ponad 50 regionach. Aby zapoznać się z listą regionów, odwiedź stronę www.spotify.com/us/select-your-country.

Logo iHeartRadio

iHeartRadio to darmowa, wszechstronna cyfrowa usługa radiowa, która umożliwia słuchanie ulubionych stacji lub tworzenie swoich własnych, zawierających nagrania wybranych artystów i podobne utwory. Usługa jest dostępna wyłącznie w USA. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.iheartradio.com.

Logo SiriusXM

SiriusXM Satellite Radio to usługa oparta na subskrypcji, która zapewnia większe możliwości programowania niż radio tradycyjne, a także lepszą jakość dźwięku. Ponadto wiele kanałów pozbawionych jest reklam. Usługa SiriusXM Satellite Radio jest dostępna w USA i Kanadzie. Aby dowiedzieć się więcej o SiriusXM, odwiedź stronę www.siriusxm.com.

Logo Amazon Music

Subskrybenci Amazon Music mają nieograniczony i pozbawiony reklam dostęp do utworów w tej usłudze. Usługi muzyczne Amazon są obecnie dostępne w Austrii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Logo QPlay

Przesyłaj muzykę strumieniowo do systemów SoundTouch za pomocą funkcji QPlay w aplikacji QQMusic. Aplikacja QQMusic jest dostępna w Chinach. Aby dowiedzieć się więcej o QQMusic, odwiedź stronę y.qq.com.

Logo Radioplayer

Możesz słuchać audycji na żywo lub odtwarzać dziesiątki tysięcy programów i podcastów. Radioplayer jest dostępny w następujących krajach: Austria, Belgia, Irlandia, Kanada, Niemcy, Norwegia, Peru, Szwajcaria i Zjednoczone Królestwo. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę radioplayer.co.uk.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.