Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Dostępność usług muzycznych

Dotyczy:

więcej...

Usługi muzyczne

Nie wszystkie usługi muzyczne są dostępne we wszystkich regionach. Poniżej znajduje się lista usług i ich dostępność zależnie od regionu.

Biblioteka muzyczna

Biblioteka muzyczna składa się z utworów zapisanych na komputerze lub dysku NAS. Z tego względu jest ona zawsze dostępna po podłączeniu do systemu SoundTouch.

Radio internetowe

Radio internetowe to usługa muzyczna transmitowana przez Internet. Dostęp do radia internetowego jest wszędzie, pod warunkiem, że system SoundTouch jest podłączony do sieci.

Usługa TuneIn Radio jest darmowa dla wszystkich użytkowników SoundTouch — konta i treści Premium usługi TuneIn nie są obsługiwane. TuneIn umożliwia słuchanie ponad 100 000 stacji radiowych i ponad 4 mln podkastów ze wszystkich kontynentów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę tunein.com.

Usługa Pandora (jeśli jest dostępna) oferuje bezpłatne i płatne stacje internetowe. Umożliwia tworzenie stacji radiowych po wyszukaniu artysty, utworu lub gatunku muzycznego. Automatycznie znajduje podobne utwory na podstawie wyników wyszukiwania. Pandora jest dostępna wyłącznie w USA. Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować konto, odwiedź stronę www.pandora.com/about.

Deezer to usługa strumieniowego przesyłania muzyki, która oferuje dostęp do 35 milionów utworów o wysokiej jakości dźwięku, spersonalizowane radio, polecane i listy przebojów. Usługa Deezer jest dostępna w 180 krajach na całym świecie. Nie jest dostępna w Indiach, Izraelu, Japonii oraz na terenie większych Chin, Hongkongu i Tajwanu. Więcej informacji o dostępności usługi Deezer można znaleźć na stronie developers.deezer.com/guidelines/countries.

Spotify umożliwia natychmiastowy dostęp do ulubionych piosenek. Można tam znaleźć miliony piosenek, od starych klasyków po najnowsze hity. Wystarczy włączyć odtwarzanie, aby słuchać tego, na co tylko ma się ochotę. Usługa Spotify jest dostępna w ponad 50 regionach. Aby zapoznać się z listą regionów, odwiedź stronę www.spotify.com/us/select-your-country.

iHeartRadio to darmowa, wszechstronna cyfrowa usługa radiowa, która umożliwia słuchanie ulubionych stacji lub tworzenie swoich własnych, zawierających nagrania wybranych artystów i podobne utwory. Usługa jest dostępna wyłącznie w USA. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.iheartradio.com.

SiriusXM Satellite Radio to usługa oparta na subskrypcji, która zapewnia większe możliwości programowania niż radio tradycyjne, a także lepszą jakość dźwięku. Ponadto wiele kanałów pozbawionych jest reklam. Usługa SiriusXM Satellite Radio jest dostępna w USA i Kanadzie. Aby dowiedzieć się więcej o SiriusXM, odwiedź stronę www.siriusxm.com.

Subskrybenci Amazon Music mogą korzystać z nieograniczonego i pozbawionego reklam do utworów dostępnych w usłudze. Usługi muzyczne Amazon są obecnie dostępne w Austrii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Przesyłaj muzykę strumieniowo do systemów SoundTouch za pomocą funkcji QPlay w aplikacji QQMusic. Aplikacja QQMusic jest dostępna w Chinach. Aby dowiedzieć się więcej o QQMusic, odwiedź stronę y.qq.com.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.