90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Obsługa systemu

Włączanie i wyłączanie systemu

Naciśnij przycisk ZASILANIA na pilocie, aby włączyć system. Kiedy system jest połączony z siecią Wi-Fi (wskaźnik Wi-Fi świeci na niebiesko), można go także włączyć, przesyłając strumieniowo dźwięk przy użyciu funkcji AirPlay®. Naciśnij ponownie przycisk ZASILANIA, aby wyłączyć system (przełączyć go w tryb gotowości).

Zasilanie

Uwaga: kiedy system SoundLink® Air zostaje wyłączony, utrzymuje połączenie z siecią Wi-Fi (o ile jest z nią połączony) jeszcze przez 30 minut. W tym czasie wskaźnik Wi-Fi systemu (nadal świecący na niebiesko) jest przyciemniony. Po 30 minutach braku aktywności system automatycznie przełącza się w tryb gotowości, przerywając połączenie z siecią Wi-Fi.

Regulacja głośności

Korzystaj z przycisków ZWIĘKSZANIA GŁOŚNOŚCI i ZMNIEJSZANIA GŁOŚNOŚCI na pilocie, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność systemu. Naciśnij przycisk WYCISZENIA, aby wyciszyć system. Naciśnij go ponownie, aby przywrócić dźwięk. Po wyciszeniu IKONA WYCISZENIA na panelu przednim świeci na biało.

Zwiększanie głośności

Zmniejszanie głośności

Wyciszenie

Ikona wyciszenia

Uwaga: wskaźnik wybranego ŹRÓDŁA miga po każdym naciśnięciu przycisku, aby potwierdzić polecenie.

Źródło

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.