Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Optymalizacja dźwięku

Aby zoptymalizować jakość dźwięku z określonego źródła, wykonaj następujące czynności:

  • Zacznij od ustawienia głośności podłączonego urządzenia audio na niskim poziomie i stopniowo ją zwiększaj.
  • Upewnij się, że zrównoważenie kanałów dla wyjścia audio jest prawidłowe (ustawienie środkowe). Ta instrukcja nie odnosi się do wszystkich urządzeń. Więcej informacji na temat ustawień zrównoważenia kanałów, korekcji i regulacji nasycenia tonów niskich oraz wysokich można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.
  • O ile to możliwe, wyłącz korektor, wzmocnienie basów i inne funkcje zmieniające charakterystykę dźwięku lub wybierz ustawienie „neutralne”. Więcej informacji na temat ustawień zrównoważenia kanałów, korekcji i regulacji nasycenia tonów niskich oraz wysokich można znaleźć w instrukcji dostarczonej z urządzeniem.
  • Po wyłączeniu funkcji zmieniających charakterystykę dźwięku zwiększaj stopniowo poziom głośności i wyreguluj nasycenie tonów niskich i wysokich — tylko w razie potrzeby.

W słuchawkach zastosowano wyjątkowe rozwiązanie: konstrukcję akustyczną TriPort®, dostępną wyłącznie w urządzeniach marki Bose. Umożliwia ona uzyskanie najwyższej jakości dźwięku w całym zakresie częstotliwości bez potrzeby korzystania ze sztucznej, elektronicznej korekcji sygnału. Jeśli funkcje korekcji dźwięku, takie jak wzmocnienie basów, nie zostaną wyłączone, tony wysokie i niskie mogą być przesadnie nasycone, a przy wysokim poziomie głośności mogą się pojawiać zniekształcenia.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.