90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Optymalizacja dźwięku

Aby zoptymalizować jakość dźwięku z określonego źródła, wykonaj następujące czynności:

  • Zacznij od ustawienia głośności podłączonego urządzenia audio na niskim poziomie i stopniowo ją zwiększaj.
  • Upewnij się, że zrównoważenie kanałów dla wyjścia audio jest prawidłowe (ustawienie środkowe). Ta instrukcja nie odnosi się do wszystkich urządzeń. Więcej informacji na temat ustawień zrównoważenia kanałów, korekcji i regulacji nasycenia tonów niskich oraz wysokich można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.
  • O ile to możliwe, wyłącz korektor, wzmocnienie basów i inne funkcje zmieniające charakterystykę dźwięku lub wybierz ustawienie „neutralne”. Więcej informacji na temat ustawień zrównoważenia kanałów, korekcji i regulacji nasycenia tonów niskich oraz wysokich można znaleźć w instrukcji dostarczonej z urządzeniem.
  • Po wyłączeniu funkcji zmieniających charakterystykę dźwięku zwiększaj stopniowo poziom głośności i wyreguluj nasycenie tonów niskich i wysokich — tylko w razie potrzeby.

W słuchawkach zastosowano wyjątkowe rozwiązanie: konstrukcję akustyczną TriPort®, dostępną wyłącznie w urządzeniach marki Bose. Umożliwia ona uzyskanie najwyższej jakości dźwięku w całym zakresie częstotliwości bez potrzeby korzystania ze sztucznej, elektronicznej korekcji sygnału. Jeśli funkcje korekcji dźwięku, takie jak wzmocnienie basów, nie zostaną wyłączone, tony wysokie i niskie mogą być przesadnie nasycone, a przy wysokim poziomie głośności mogą się pojawiać zniekształcenia.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.