90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Optymalizacja dźwięku

Słuchawki QuietComfort 3 są wyposażone w opatentowaną technologię, która umożliwia uzyskanie czystego i precyzyjnego dźwięku w całym zakresie częstotliwości. Nie ma potrzeby zwiększania poziomu głośności, aby usłyszeć subtelne niuanse, ani korzystania z regulacji tonów, na przykład funkcji wzmocnienia basów.

Wiele przenośnych urządzeń audio jest wyposażonych w przełącznik funkcji wzmocnienia basów pozwalający zmienić sygnał dźwiękowy przesyłany do gniazda słuchawek. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wyłącz wzmocnienie basów w urządzeniu przenośnym. Jeśli funkcja wzmocnienia basów nie zostanie wyłączona, tony niskie mogą być przesadnie nasycone i mogą pojawiać się zniekształcenia.

W przypadku korzystania z urządzenia iPod® lub innego odtwarzacza MP3 wyłącz korekcję dźwięku albo wybierz ustawienie neutralne, ponieważ nie ma potrzeby stosowania dodatkowych, sztucznych modyfikacji dźwięku. Informacje na temat dostosowywania ustawień korekcji można znaleźć w instrukcji obsługi odtwarzacza.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.