90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Optymalizacja jakości dźwięku słuchawek

Aby w pełni wykorzystać możliwości słuchawek, postępuj zgodnie z tymi zaleceniami:

Upewnij się, że słuchawki są odpowiednio dopasowane. Powinny całkowicie obejmować uszy bez uciskania głowy. Aby odpowiednio dopasować słuchawki, wystarczy je założyć, a następnie przesuwać elementy dopasowujące pałąk do momentu, aż obie muszle słuchawek całkowicie obejmą uszy, a poduszki będą wygodnie umieszczone wokół uszu, a nie na nich.

Sprawdź oznaczenia R (prawa) i L (lewa) na muszlach słuchawek, aby upewnić się, że ich położenie jest prawidłowe.

Upewnij się, że wtyk słuchawek został całkowicie wsunięty w gniazdo lub adapter. W przypadku niedokładnego połączenia może być słyszalny tylko jeden kanał audio.

Wiele przenośnych urządzeń audio ma przycisk wzmacniania basów umożliwiający elektroniczne modyfikowanie sygnałów kierowanych do gniazda słuchawkowego. Słuchawki są wyposażone w opatentowaną technologię, która pozwala na reprodukcję pełnego zakresu częstotliwości, w związku z czym nie ma potrzeby korzystania z funkcji wzmacniania basów czy regulacji nasycenia niskich i wysokich tonów. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wyłącz wzmocnienie basów w urządzeniu przenośnym. Jeśli funkcja wzmocnienia basów nie zostanie wyłączona, tony niskie mogą być przesadnie nasycone i mogą pojawiać się zniekształcenia.

Aby wydłużyć czas działania baterii, pamiętaj o wyłączaniu zasilania (za pomocą przełącznika na prawej muszli) po zakończeniu korzystania ze słuchawek.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.