WYSYŁKA MOŻLIWA W CIĄGU 1–2 DNI ROBOCZYCH. DLA ZAMÓWIEŃ O WARTOŚCI CO NAJMNIEJ 200 zł PRZYSŁUGUJE 90-DNIOWY OKRES PRÓBNY BEZ RYZYKA I BEZPŁATNA DOSTAWA STANDARDOWA.

Optymalizacja jakości dźwięku słuchawek

Aby w pełni wykorzystać możliwości słuchawek, postępuj zgodnie z tymi zaleceniami:

Upewnij się, że słuchawki są odpowiednio dopasowane. Powinny całkowicie obejmować uszy bez uciskania głowy. Aby odpowiednio dopasować słuchawki, wystarczy je założyć, a następnie przesuwać elementy dopasowujące pałąk do momentu, aż obie muszle słuchawek całkowicie obejmą uszy, a poduszki będą wygodnie umieszczone wokół uszu, a nie na nich.

Sprawdź oznaczenia R (prawa) i L (lewa) na muszlach słuchawek, aby upewnić się, że ich położenie jest prawidłowe.

Wiele przenośnych urządzeń audio ma przycisk wzmacniania basów umożliwiający elektroniczne modyfikowanie sygnałów kierowanych do słuchawek. Słuchawki są wyposażone w opatentowaną technologię, która pozwala na reprodukcję pełnego zakresu częstotliwości, w związku z czym nie ma potrzeby korzystania z funkcji wzmacniania basów czy regulacji nasycenia niskich i wysokich tonów. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wyłącz wzmocnienie basów w urządzeniu przenośnym lub zmień profil korektora na flat (brak korekcji). Jeśli funkcja wzmocnienia basów nie zostanie wyłączona, tony niskie mogą być przesadnie nasycone i mogą pojawiać się zniekształcenia.

Aby wydłużyć czas działania akumulatora, pamiętaj o wyłączaniu zasilania za pomocą przełącznika/przycisku (na prawej muszli) po zakończeniu korzystania ze słuchawek.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.