90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Korzystanie z dodatkowego akumulatora

Aby system SoundLink® Air stał się urządzeniem przenośnym, możesz dokupić do niego akumulator. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Bose® lub odwiedź stronę www.Bose.com, aby uzyskać pomoc. Aby zadzwonić do firmy Bose, zajrzyj do sekcji Kontakt w Przewodniku szybkiego startu. Aby włożyć akumulator, postępuj zgodnie z dołączoną do niego instrukcją.

OSTRZEŻENIE: Należy korzystać wyłącznie z oryginalnych akumulatorów firmy Bose® lub zakupionych u autoryzowanych sprzedawców. Firma Bose nie może zagwarantować bezpieczeństwa, zgodności ani możliwości zastosowania akumulatorów innych producentów w systemie muzycznym Bose® SoundLink® Air.

Wskaźnik stanu akumulatora

Znajduje się na przednim panelu i informuje o konieczności naładowania akumulatora. Jeżeli kontrolka miga na czerwono, to poziom naładowania wynosi 20% lub mniej. Oznacza to, że należy naładować akumulator.

Pełne naładowanie zapewnia około trzech godzin pracy przy maksymalnej głośności systemu SoundLink® Air. Prędkość jego wyładowania zależy od typu odtwarzanej muzyki i jej głośności. Możesz znacznie wydłużyć czas działania akumulatora, zmniejszając głośność urządzenia.

Ręczne sprawdzanie stanu akumulatora

Kontrolka akumulatora jest wyłączana, aby oszczędzać energię. Aby sprawdzić poziom naładowania, przytrzymaj przycisk ZASILANIA i sprawdź kolor wskaźnika akumulatora.

Zasilanie

  • Zielony = co najmniej 70% energii
  • Żółty = 20-70% energii
  • Migający czerwony = nie więcej niż 20% energii (wymagane ładowanie)

Uwaga: Akumulator powinien zostać wymieniony, jeżeli po 10 godzinach ładowania kontrolka nadal pali się na żółto lub czas pracy jest znacznie krótszy.

Tryb ochrony akumulatora

Jeżeli akumulator nie jest w trakcie ładowania, a system SoundLink® Air nie był włączany przez więcej niż 14 dni, urządzenie przejdzie w tryb ochrony akumulatora, oszczędzając w ten sposób energię. Aby ponownie aktywować system SoundLink® Air, podłącz zasilacz do urządzenia i naładuj akumulator.

Ładowanie akumulatora

Aby naładować akumulator, włóż wtyczkę zasilacza do gniazda DC POWER na tylnym panelu urządzenia SoundLink® Air, a następnie podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Zalecany czas ładowania to 10 godzin. Podczas ładowania akumulatora kontrolka będzie się świecić na żółto i wyłączy się, gdy ładowanie zostanie zakończone.

PRZESTROGA: Zanim uruchomisz program konfiguracyjny sieci Wi-Fi lub wykonasz aktualizację systemu, naładuj akumulator do końca. Działanie tych funkcji zakończy się niepowodzeniem w przypadku braku właściwego zasilania. Uwaga: Jeżeli korzystasz z akumulatora, to po 30 minutach bezczynności system automatycznie przejdzie w tryb czuwania i nie będzie podtrzymywał łączności Wi-Fi. Naciśnij dowolny przycisk systemu, aby ponownie włączyć zasilanie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.