Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Parowanie urządzenia Bluetooth za pomocą aplikacji SoundTouch

Dotyczy:

więcej...

Jeśli Twój system SoundTouch obsługuje połączenia Bluetooth, możesz bez problemu uzyskać dostęp do muzyki z urządzeń Bluetooth, takich jak telefony smartfony i tablety.

Zanim zaczniesz

  • Upewnij się, że Twój system SoundTouch™ obsługuje technologię Bluetooth. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Systemy SoundTouch obsługujące połączenia Bluetooth.
  • Jeśli jeszcze nie masz konta SoundTouch, skonfiguruj je przy pomocy aplikacji SoundTouch, następnie zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje. Jeśli masz problemy z aktualizacjami, odwiedź stronę Software downloads (Oprogramowanie do pobrania), aby uzyskać dostęp do aktualizacji.

Parowanie urządzenia Bluetooth:

W lewym górnym rogu aplikacji SoundTouch wybierz Menu (≡).
Uwaga: w przypadku komputerów stacjonarnych i tabletów, jeśli ikona Menu (≡) nie jest widoczna, wysuwane menu może być już otwarte.

Wybierz „Settings > Speaker Settings” (Ustawienia > Ustawienia głośników) i wybierz swój system SoundTouch. Pojawi się ekran z informacjami o systemie.

Wybierz „Bluetooth”, a następnie „PAIR” (Sparuj).

Na ekranie urządzenia Bluetooth, które chcesz sparować, przejdź do ustawień i włącz Bluetooth.

W ustawieniach Bluetooth urządzenia wybierz system SoundTouch z listy dostępnych urządzeń Bluetooth. (Uwaga: być może konieczne będzie wybranie opcji „Search for devices” (Szukaj urządzeń) lub „Dodaj nowe urządzenie”, zanim system SoundTouch będzie widoczny na liście).

Po sparowaniu muzykę z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth można przesyłać do systemu SoundTouch.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.