90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia Bluetooth za pomocą aplikacji SoundTouch

Dotyczy:

więcej...

Jeśli Twój system SoundTouch obsługuje połączenia Bluetooth, możesz bez problemu uzyskać dostęp do muzyki z urządzeń Bluetooth, takich jak telefony smartfony i tablety.

Zanim zaczniesz

  • Upewnij się, że Twój system SoundTouch™ obsługuje technologię Bluetooth. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji Systemy SoundTouch obsługujące połączenia Bluetooth.
  • Jeśli jeszcze nie masz konta SoundTouch, skonfiguruj je przy pomocy aplikacji SoundTouch, następnie zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje. Jeśli masz problemy z aktualizacjami, odwiedź stronę Software downloads (Oprogramowanie do pobrania), aby uzyskać dostęp do aktualizacji.

Parowanie urządzenia Bluetooth:

W lewym górnym rogu aplikacji SoundTouch wybierz Menu (≡).
Uwaga: w przypadku komputerów stacjonarnych i tabletów, jeśli ikona Menu (≡) nie jest widoczna, wysuwane menu może być już otwarte.

Wybierz „Settings > Speaker Settings” (Ustawienia > Ustawienia głośników) i wybierz swój system SoundTouch. Pojawi się ekran z informacjami o systemie.

Wybierz „Bluetooth”, a następnie „PAIR” (Sparuj).

Na ekranie urządzenia Bluetooth, które chcesz sparować, przejdź do ustawień i włącz Bluetooth.

W ustawieniach Bluetooth urządzenia wybierz system SoundTouch z listy dostępnych urządzeń Bluetooth. (Uwaga: być może konieczne będzie wybranie opcji „Search for devices” (Szukaj urządzeń) lub „Dodaj nowe urządzenie”, zanim system SoundTouch będzie widoczny na liście).

Po sparowaniu muzykę z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth można przesyłać do systemu SoundTouch.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.