90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia z funkcją Bluetooth® (tylko modele Bluetooth)

aby urządzenie bluetooth® mogło współpracować z produktem bose®, należy je z nim sparować. w tym artykule wyjaśniono, jak połączyć dwa urządzenia przy użyciu technologii bluetooth®.

Parowanie zestawu słuchawkowego z telefonem z funkcją Bluetooth®

włącz zestaw słuchawkowy, naciskając przycisk zasilania i przytrzymując go do momentu, gdy wskaźnik zasilania zaświeci się na zielono lub pomarańczowo. jeśli wskaźnik zasilania świeci na czerwono, poziom naładowania baterii jest bardzo niski. w tej sytuacji nie można włączyć trybu bluetooth®, ponieważ został on wyłączony w celu oszczędzania energii baterii.

Zasilanie

Wskaźnik zasilania

ustaw przełącznik wielofunkcyjny w położeniu górnym lub środkowym, ale nie dolnym (off).

Przełącznik wielofunkcyjny

naciśnij raz przycisk funkcyjny bluetooth®, aby aktywować łączność bluetooth®. zacznie migać wskaźnik bluetooth® (dwa mignięcia na każde mignięcie wskaźnika zasilania).

Przycisk funkcyjny Bluetooth®

Wskaźnik Bluetooth®

włącz tryb parowania zestawu słuchawkowego, wciskając na co najmniej pięć sekund przycisk funkcyjny bluetooth® na module sterowania. wskaźnik bluetooth® zacznie powoli migać.

włącz łączność bluetooth® w telefonie. przeważnie wymaga to przejścia do pozycji „setup” (konfiguracja), „connect” (połącz), „wireless” (sieć bezprzewodowa) lub „bluetooth®”.

w menu łączności bluetooth® w telefonie włącz ustawienie umożliwiające skanowanie, wyszukiwanie, wykrywanie lub dodawanie urządzeń bluetooth®.

Telefon wykryje zestaw słuchawkowy „BOSE A20” i poprosi o potwierdzenie operacji parowania z tym urządzeniem. Potwierdź tę operację, naciskając przycisk „Yes” (Tak) lub „OK”, i w razie potrzeby wpisz hasło/kod PIN „0000” (cztery zera).

gdy parowanie zostanie zakończone, wskaźnik bluetooth® i wskaźnik zasilania będą migać w sposób zsynchronizowany.

Ponowne nawiązywanie połączenia z telefonem

ustaw przełącznik wielofunkcyjny w położeniu górnym lub środkowym.

krótko naciśnij przycisk funkcyjny bluetooth® na module sterowania zestawu słuchawkowego.

Uwaga: zestaw słuchawkowy automatycznie podejmuje próbę przywrócenia utraconego połączenia po okresie pięciu minut od rozłączenia z telefonem.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.