90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Łączenie z urządzeniem Bluetooth®

Przesuń przełącznik zasilania do symbolu Bluetooth i pozostaw go w tym położeniu, aż usłyszysz komunikat: „Ready to connect” (Gotowość do parowania) lub kiedy wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

Włącz funkcję Bluetooth w urządzeniu Bluetooth.
Porada: Funkcja Bluetooth jest zwykle dostępna w menu Ustawienia.

Wybierz słuchawki Bose QuietComfort z listy urządzeń.

Kiedy zostaną one połączone, usłyszysz „Connected to <device name>” (Połączono z ).lub wskaźnik Bluetooth zaświeci białym ciągłym światłem.

Po włączeniu słuchawki spróbują się połączyć z dwoma ostatnio połączonymi urządzeniami. Upewnij się, że urządzenia znajdują się w zasięgu, są włączone i funkcja Bluetooth jest uruchomiona.

Podłączanie za pomocą aplikacji Bose Connect

Upewnij się, że w urządzeniu funkcja Bluetooth jest włączona.

Włącz słuchawki.

Jeśli wskaźnik Bluetooth miga na niebiesko, urządzenie jest gotowe do parowania. Przejdź do kroku 3.

Jeśli wskaźnik Bluetooth miga na biało, oznacza to, że urządzenie próbuje nawiązać połączenie z wcześniej sparowanym urządzeniem. Przesuń przełącznik zasilania na symbol Bluetooth i przytrzymaj, aż usłyszysz komunikat „Ready to connect” (Gotowy do nawiązania połączenia) lub wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

Zdjęcie przedstawiające muszlę słuchawek, przełącznik zasilania i ruch, który przesuwa przełącznik do symbolu Bluetooth. Ramka przedstawiająca wskaźnik Bluetooth.

Otwórz aplikację Bose Connect i poczekaj, aż wyszuka dostępne produkty Bose z obsługą Bluetooth.

Znajdowanie słuchawek do sparowania z urządzeniem. Jeśli masz więcej niż jeden produkt Bose z obsługą Bluetooth, przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby znaleźć słuchawki.

Przeciągnij ikonę produktu na pole „Przeciągnij, aby połączyć” u dołu ekranu, a następnie ją upuść.

Urządzenia z systemem Android: Produkty zostaną sparowane. Jest to potwierdzane, gdy ikonie urządzenia towarzyszy na ekranie suwak głośności.

Urządzenia Apple: Zostanie wyświetlone okno z prośbą o przejście do ustawień Bluetooth urządzenia i wybranie słuchawek Bose.

Może zostać wyświetlone okno podręczne z prośbą o uprawnienia dostępu do podłączonego urządzenia i dziennika połączeń. Przyznaj je, jeśli chcesz, by identyfikator rozmówcy i wprowadzanie głosowe działały z urządzeniem.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.