90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia multimedialnego Bluetooth®

Dotyczy:

  • Adapter audio Bluetooth®

aby urządzenie multimedialne z funkcją bluetooth® mogło współpracować z produktem bose®, trzeba je z nim sparować. w celu połączenia dwóch urządzeń wykonaj następujące czynności:

  • Naciśnij przycisk Bluetooth na adapterze, aby włączyć tryb umożliwiający jego wykrycie. Wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

    Uwaga: po pierwszym podłączeniu adaptera do źródła zasilania automatycznie włączy się tryb umożliwiający jego wykrycie. W tej sytuacji wskaźnik zacznie migać na niebiesko.
  • Umieść urządzenie Bluetooth do sparowania w pobliżu adaptera.
  • Włącz funkcję Bluetooth w ustawieniach urządzenia.
  • W ustawieniach urządzenia Bluetooth wybierz pozycję „Dodaj nowe urządzenie” lub „Wyszukaj urządzenia” i zaczekaj na rozpoczęcie wyszukiwania.
  • Z wyświetlonej w urządzeniu listy wykrytych urządzeń wybierz pozycję „Bose Bluetooth Audio”.
  • Jeśli w urządzeniu zostanie wyświetlony monit o podanie hasła/kodu PIN, wprowadź „0000”.

Uwaga: adapter zapamiętuje osiem ostatnio używanych urządzeń. Po włączeniu wyszukuje w pamięci ostatnio używane (podłączone) urządzenie i nawiązuje z nim połączenie.

Adapter ma również możliwość jednoczesnej obsługi aktywnego połączenia z maksymalnie trzema urządzeniami. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tematem Korzystanie z technologii komunikacji z wieloma urządzeniami.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.