90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia z funkcją NFC

Operacja ta jest możliwa tylko w przypadku urządzeń obsługujących parowanie w trybie łączności Bluetooth za pośrednictwem funkcji NFC (ang. Near Field Communication). Odpowiednie informacje znajdziesz w dokumentacji urządzenia.

Gdy słuchawki są włączone, odblokuj urządzenie, a następnie włącz funkcje Bluetooth® i NFC. Dalsze informacje na temat tych funkcji znajdziesz w instrukcji obsługi

Przytknij punkt dotykowy NFC urządzenia do tylnej części panelu sterowania zintegrowanego z wbudowanym pilotem. Urządzenie może wyświetlić monit o akceptację parowania.

Po sparowaniu usłyszysz komunikat „Connected to <device name>” (Połączono z urządzeniem ), a wskaźnik Bluetooth zacznie świecić na biało.

Uwaga: NFC to technologia łączności wymagająca, aby dwa komunikujące się urządzenia znajdowały się w odległości kilku centymetrów. W przypadku niepowodzenia parowania informację o lokalizacji punktu dotykowego funkcji NFC znajdziesz w dokumentacji urządzenia. Po zlokalizowaniu punktu dotykowego pamiętaj, aby podczas parowania znajdował się on blisko tylnej części panelu pilota.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.