90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie i łączenie z komputerem Mac®

Aby sparować i połączyć głośnik z komputerem Mac, wykonaj następujące czynności:

Upewnij się, że komputer Mac nie jest aktualnie sparowany z żadnym innym urządzeniem audio z funkcją Bluetooth®. Jeśli komputer ma klawiaturę i mysz Bluetooth z oznaczeniem Mac, nie trzeba ich odłączać. Aby dowiedzieć się, jak usunąć z komputera Mac wcześniej sparowane urządzenia, zapoznaj się z tematem usuwanie sparowanych urządzeń z komputera Mac.

Włącz głośnik SoundLink®, a następnie wciśnij na pięć sekund znajdujący się na nim przycisk Bluetooth. Wskaźnik Bluetooth zacznie powoli przygasać i zapalać się co około sekundę. Głośnik SoundLink® pozostanie w tym stanie przez 20 minut lub do momentu nawiązania połączenia Bluetooth.

Na komputerze Mac kliknij ikonę Apple® (menu) w lewym górnym rogu ekranu.

Z menu Apple wybierz opcję „Preferencje systemowe...”.

W obszarze Internet i połączenia bezprzewodowe kliknij ikonę Bluetooth.

W menu Bluetooth wyszukaj urządzenia Bluetooth, klikając przycisk „Skonfiguruj nowe urządzenie” lub przycisk ze znakiem „+” w lewym dolnym rogu ekranu.

Na ekranie asystenta konfiguracji łączności Bluetooth wybierz pozycję odpowiadającą głośnikowi Bose SoundLink Wireless Mobile, a następnie kliknij opcję „KONTYNUUJ”. Jeśli pojawi się monit o podanie kodu PIN, wpisz „0000”.

Po pomyślnym zakończeniu parowania kliknij opcję „Zakończ”.

W menu Bluetooth kliknij przycisk „Zaawansowane...”. Jeśli ekran menu Bluetooth nie jest jeszcze widoczny, wykonaj kroki od 3 do 5.

W zależności od wersji systemu operacyjnego zaznacz opcję „Akceptuj przychodzące żądania audio” lub usuń zaznaczenie opcji „Odrzucaj przychodzące żądania audio”, a następnie kliknij przycisk „OK”.

W menu Bluetooth kliknij przycisk powrotu w lewym górnym rogu. Spowoduje to powrót do menu preferencji systemowych.

W obszarze Sprzęt kliknij ikonę „DŹWIĘK”.

W menu Dźwięk kliknij kartę „Wyjście” i wybierz głośnik „Bose SoundLink Wireless Mobile” jako wyjściowe urządzenie dźwiękowe.

Kliknij czerwony przycisk (x) w lewym górnym rogu, aby zamknąć ekran menu Dźwięk.

Włącz odtwarzanie dźwięku (np. w programie iTunes®), aby zakończyć konfigurowanie połączenia Bluetooth. Ten krok jest szczególnie ważny w przypadku systemu w wersji 10.7.x i nowszych.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.