90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie słuchawek z urządzeniem

Aby sparować słuchawki z urządzeniem, wykonaj następujące czynności. Możesz także pobrać aplikację Bose Connect, która ułatwia konfigurację i zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji:

Na prawej muszli przesuń przycisk Power maksymalnie do symbolu Bluetooth® i przytrzymaj, aż usłyszysz komunikat „Ready to pair” (Gotowy do parowania). Wskaźnik Bluetooth® także zacznie migać na niebiesko. Można wtedy wykryć słuchawki.

Film pokazujący przesunięcie przycisku Power na prawej muszli słuchawek SoundLink w celu sparowania

W urządzeniu przenośnym, w obszarze ustawień Bluetooth, upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona i wyszukaj słuchawki w menu „Urządzenia”. W zależności od systemu operacyjnego konieczne może być wybranie opcji „Sparuj nowe urządzenie” lub podobnej.

Z listy urządzeń wybierz pozycję „Bose AE2 SoundLink”. Usłyszysz komunikat „Połączono z ”, a wskaźnik Bluetooth zacznie świecić na biało w sposób ciągły. Jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie hasła, wpisz 0000 i naciśnij OK.

W pamięci słuchawek można zapisać informacje dotyczące ośmiu urządzeń. Po włączeniu słuchawki automatycznie połączą się z dwoma pierwszymi urządzeniami w pamięci, na przykład z tabletem do odtwarzania dźwięku i telefonem do obsługi połączeń.

Podłączanie do komputera

W przypadku łączenia się z komputerem z systemem Windows na liście parowania urządzeń mogą pojawić się dwie różne ikony (ikona urządzenia i ikona słuchawek) Upewnij się, że została wybrana ikona słuchawek.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.