90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie zestawu słuchawkowego z urządzeniem

aby dowolne urządzenie z funkcją bluetooth® współpracowało z zestawem słuchawkowym bose, trzeba je sparować. w celu sparowania urządzenia bluetooth® i zestawu słuchawkowego bose bluetooth® wykonaj następujące czynności:

W dolnej części zestawu słuchawkowego przesuń przełącznik zasilania do pozycji oznaczającej włączenie (widoczny będzie kolor zielony).

przełącz zestaw słuchawkowy w tryb umożliwiający jego wykrycie, przytrzymując przycisk połączenie telefoniczne przez około 5 sekund. wskaźnik bluetooth® zacznie powoli migać.

Połączenie telefoniczne

Wskaźnik Bluetooth®

Uwaga: po pierwszym włączeniu zestawu słuchawkowego tryb umożliwiający jego wykrycie zostanie uaktywniony automatycznie.

włącz urządzenie bluetooth® i upewnij się, że jest w nim aktywna funkcja bluetooth®.

odszukaj w urządzeniu listę urządzeń bluetooth® i wybierz pozycję „bose bt2”.

jeżeli urządzenie bluetooth® zapyta o hasło, wpisz cyfry 0000 i naciśnij przycisk ok. niektóre urządzenia wyświetlają również monit o zaakceptowanie połączenia.

po połączeniu obu urządzeń wskaźnik bluetooth® na zestawie słuchawkowym będzie migać, a następnie świecić na niebiesko, sygnalizując pomyślne nawiązanie połączenia. kiedy parowanie jest wykonywane po raz pierwszy, wskaźnik gaśnie po 10 sekundach.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.