90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie z urządzeniem Bluetooth®

parowanie ma miejsce, gdy dwa urządzenia bluetooth komunikują się ze sobą i nawiązują połączenie. następnie w pamięci obu urządzeń jest zapisywana informacja o tym połączeniu. wystarczy raz sparować dane urządzenie z głośnikiem soundlink® color bluetooth. głośnik można sparować z maksymalnie ośmioma urządzeniami bluetooth. jednocześnie można jednak połączyć się tylko z dwoma urządzeniami — i tylko z dwóch urządzeń odtwarzać dźwięk.

Aby sparować urządzenie Bluetooth, wykonaj następujące czynności:

po włączeniu urządzenia bluetooth i głośnika soundlink® color naciśnij przycisk bluetooth na głośniku, aby umożliwić jego wykrycie. niebieski wskaźnik bluetooth na głośniku będzie migać, sygnalizując, że głośnik działa w trybie umożliwiającym jego wykrycie.

Bluetooth

w zewnętrznym urządzeniu bluetooth wybierz opcję „widoczne” (lub podobną). umożliwi to urządzeniu wykrycie głośnika soundlink® color.

odszukaj listę parowania bluetooth w interfejsie użytkownika urządzenia. wybierz z listy pozycję „bose color soundlink”.

jeżeli urządzenie bluetooth wyświetla monit o podanie hasła, wpisz 0000 (cztery zera) i naciśnij przycisk „ok”. niektóre urządzenia proszą również o zaakceptowanie połączenia.

po zakończeniu parowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, a biały wskaźnik bluetooth zacznie świecić w sposób ciągły.

Aby nawiązać połączenie z wcześniej sparowanym urządzeniem, wykonaj następujące czynności:

naciśnij przycisk zasilanie, aby włączyć głośnik. wskaźnik bluetooth zacznie migać na biało.

Zasilanie

włącz funkcję bluetooth w urządzeniu przenośnym (o ile nie jest już włączona). po zakończeniu parowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, a biały wskaźnik bluetooth zacznie świecić w sposób ciągły.

uwaga: kiedy głośnik działa w trybie umożliwiającym jego wykrycie (wskaźnik miga na niebiesko), do trybu łączenia można powrócić, naciskając przycisk bluetooth. wskaźnik zacznie migać na biało, a głośnik soundlink® color powróci do pracy w trybie łączenia.

Bluetooth

Pamięć głośnika

w pamięci głośnika soundlink® color mieszczą się informacje o maksymalnie ośmiu sparowanych urządzeniach. po sparowaniu kolejnego urządzenia, gdy pamięć będzie już pełna, najrzadziej używane urządzenie zostanie usunięte i zastąpione nowym.

aby usunąć wszystkie urządzenia z pamięci, wciśnij na ok. 10 sekund przycisk bluetooth; rozlegnie się komunikat głosowy/dźwięk. wszystkie urządzenia bluetooth zostaną skasowane z pamięci, a głośnik soundlink® color stanie się wykrywalny.

Bluetooth

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.