90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie z urządzeniem Bluetooth®

Aby sparować urządzenie Bluetooth z głośnikiem SoundLink:

Włącz Bluetooth na urządzeniu, które chcesz sparować. Odpowiednia opcja zwykle znajduje się w menu ustawień urządzenia.

Na głośniku SoundLink naciśnij i krótko przytrzymaj przycisk Bluetooth, aż wskaźnik Bluetooth zacznie migać powoli na niebiesko.

Na parowanym urządzeniu otwórz ustawienia Bluetooth i wybierz „Bose SoundLink” z listy dostępnych urządzeń.

Uwaga: Aby pojawił się głośnik SoundLink, może być konieczny wybór opcji „Szukaj” lub „Skanuj” w ustawieniach Bluetooth urządzenia.

Jeśli urządzenie Bluetooth prosi o hasło, wprowadź je, o ile istnieje. Jeśli nigdy nie tworzyłeś hasła, wprowadź 0000 (cztery zera) i naciśnij przycisk „OK”.

If the device asks you to accept the connection or allow access to your contacts, choose to accept (access to contacts is useful for the speakerphone feature)

Parowanie zostanie zakończone, kiedy rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a wskaźnik Bluetooth zacznie świecić na biało w sposób ciągły.

Głośnik SoundLink zapamiętuje ostatnich 8 sparowanych urządzeń. Jeśli chcesz sparować urządzenie, które było już wcześniej podłączane, włącz Bluetooth na urządzeniu, uruchom głośnik SoundLink i poczekaj na sygnał dźwiękowy informujący o połączeniu.

Uwaga: Głośnik próbuje połączyć się z każdym urządzeniem zapisanym w pamięci, w kolejności parowania, zaczynając od najnowszego. Dlatego też ponowne podłączenie urządzenia, które nie było podłączone jako ostatnie, może potrwać dłużej. Jeśli nie można się połączyć ze sparowanym wcześniej urządzeniem, należy sprawdzić, czy wskaźnik Bluetooth na pewno miga na biało. Jeśli miga na niebiesko, naciśnij przycisk Bluetooth na głośniku, aby zaczął migać na biało.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.