90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie z urządzeniem Bluetooth®

Na liście parowania głośnika można zapisać do ośmiu sparowanych urządzeń przenośnych. Głośnik można także podłączyć do urządzenia za pomocą aplikacji Bose Connect.

Parowanie z urządzeniem Bluetooth:

Włącz głośnik, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth do momentu, gdy dioda Bluetooth zacznie migać na niebiesko i usłyszysz komunikat głosowy (jeśli jest włączony) o treści „Ready to connect” (Gotowy do nawiązania połączenia).

Ponowne naciśnięcie przycisku Bluetooth spowoduje uruchomienie trybu łączenia (dioda zacznie migać na biało), a następnie trybu wykrywania (dioda zacznie migać na niebiesko).

Głośnik będzie widoczny dla innych urządzeń przez 5 minut lub do momentu nawiązania połączenia Bluetooth.

Przycisk Bluetooth na górnej ściance głośnika Revolve.

Włącz Bluetooth na urządzeniu, które chcesz podłączyć. Odpowiednia opcja zwykle znajduje się w menu ustawień urządzenia.

Wybierz głośnik Bose Revolve SoundLink z listy urządzeń.

Po podłączeniu zostanie odtworzony komunikat „Connected to <mobile device name>” (Połączono z ), a wskaźnik Bluetooth zacznie świecić na biało w sposób ciągły.

Parowanie dodatkowego urządzania przenośnego:

Naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth® do momentu, gdy wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko i usłyszysz komunikat informujący o możliwości podłączenia kolejnego urządzenia.

Połącz urządzenie z głośnikiem, wykonując powyższe kroki.

Na liście parowania głośnika można zapisać maksymalnie osiem sparowanych urządzeń przenośnych, przy czym aktywne połączenie może być jednocześnie nawiązane z nie więcej niż dwoma urządzeniami przenośnymi.
W danej chwili można odtwarzać dźwięk tylko z jednego urządzenia.

Identyfikacja i przełączanie pomiędzy podłączonymi urządzeniami:

Naciśnij przycisk trybu Bluetooth®, aby usłyszeć komunikat informujący o aktualnie podłączonych urządzeniach.

Zatrzymaj odtwarzanie dźwięku na pierwszym urządzeniu, aby przełączyć się na drugie urządzenie.

Rozpocznij odtwarzanie na drugim urządzeniu.

Aby odłączyć urządzenie:

Wyłącz funkcję Bluetooth w urządzeniu.

Jeśli urządzenie obsługuje parowanie przy użyciu technologii NFC, zbliż punkt łączności NFC urządzenia do górnej środkowej części głośnika. Urządzenie należy zbliżyć do logo Bose.

Aby ponownie podłączyć urządzenie:

Po włączeniu głośnik próbuje się samoczynnie połączyć z dwoma ostatnio używanymi urządzeniami przenośnymi. Urządzenia muszą znajdować się w zasięgu i być włączone. Jeśli urządzenie obsługuje parowanie przy użyciu technologii NFC, zbliż punkt łączności NFC urządzenia do górnej części głośnika. Urządzenie należy zbliżyć do logo Bose.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.