90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie z urządzeniem Bluetooth®

System Bose® można sparować z urządzeniami Bluetooth® dowolnej marki, takimi jak smartfony, tablety czy odtwarzacze muzyczne, obsługującymi profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Implementacja funkcji Bluetooth® zależy od danego urządzenia. Różnić się mogą także cechy takie jak zgodność urządzenia, jakość dźwięku, zasięg połączenia bezprzewodowego czy siła sygnału. W przypadku większości urządzeń maksymalny zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi około 10 m.

Aby sparować głośnik z urządzeniem Bluetooth®, wykonaj następujące czynności:

Wyjmij pamięć USB z komputera.

Wciśnij na co najmniej 3 sekundy przycisk ŹRÓDŁA BEZPRZEWODOWEGO na pilocie. Powinien zacząć powoli „migać” wskaźnik źródła bezprzewodowego na systemie Bose, co oznacza, że system działa w trybie umożliwiającym jego wykrycie.

Źródło bezprzewodowe

Przejdź do ustawień funkcji Bluetooth® w urządzeniu przenośnym i wybierz z listy pozycję „Bose SoundLink Audio”. Jeśli lista jest pusta, użyj opcji „Wyszukiwanie urządzeń” lub zbliżonej.

Uwaga: jeśli urządzenie wymaga podania hasła w celu ukończenia parowania, wprowadź cyfry „0000”.

System Bose powinien wyemitować wysoki dźwięk oznaczający, że parowanie zakończyło się pomyślnie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.