90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia Bluetooth® z przenośnym głośnikiem SoundLink

Parowanie ma miejsce, gdy dwa urządzenia Bluetooth® komunikują się ze sobą i nawiązują połączenie. Następnie w pamięci obu urządzeń jest zapisywana informacja o tym połączeniu. Wystarczy raz sparować dane urządzenie z głośnikiem SoundLink®. Głośnik SoundLink® można sparować z maksymalnie sześcioma urządzeniami Bluetooth®. Jednocześnie można jednak połączyć się tylko z jednym urządzeniem — i tylko z jednego urządzenia odtwarzać dźwięk.

Aby sparować głośnik z urządzeniem Bluetooth®, wykonaj następujące czynności:

Wyróżniony przycisk Bluetooth na głośniku SoundLink
  • Po włączeniu urządzenia Bluetooth® i głośnika SoundLink® naciśnij i przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk Bluetooth na głośniku, aby umożliwić jego wykrycie. Wskaźnik Bluetooth® na froncie głośnika będzie powoli zapalał się i gasł co około sekundę, sygnalizując, że głośnik jest widoczny dla innych urządzeń.
  • Wyszukaj głośnik w ustawieniach Bluetooth urządzenia. Funkcja ta może mieć nazwę „Dodaj urządzenie” lub „Sparuj nowe urządzenie”. Umożliwi to urządzeniu wykrycie głośnika SoundLink®.
  • W urządzeniu na liście Bluetooth® wybierz pozycję „Bose SoundLink”.
  • Jeżeli urządzenie zapyta o hasło, wpisz cyfry 0000 i naciśnij przycisk OK. Niektóre urządzenia proszą również o zaakceptowanie połączenia. Urządzenie Bluetooth® poinformuje Cię o zakończeniu parowania. Kiedy wskaźnik Bluetooth® na głośniku SoundLink® przestanie powoli migać i zacznie świecić w sposób ciągły, procedura parowania zostanie zakończona.

Nawiązywanie połączenia

Aby połączyć się ze sparowanym wcześniej urządzeniem, naciśnij przycisk Bluetooth® na głośniku SoundLink®. Wskaźnik Bluetooth® na głośniku będzie migać dwa razy na sekundę do momentu nawiązania połączenia. Po połączeniu głośnika z urządzeniem wskaźnik przestanie migać i będzie świecić w sposób ciągły.

Parowanie z dodatkowymi urządzeniami

Po włączeniu dodatkowego urządzenia Bluetooth® i głośnika SoundLink® naciśnij i przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk Bluetooth® na głośniku, aby umożliwić jego wykrycie. Następnie wykonaj powyższe kroki 2–4.

Uwaga: w pamięci głośnika SoundLink® mieszczą się informacje o maksymalnie sześciu sparowanych urządzeniach. Można sparować więcej urządzeń, ale w pamięci nigdy nie będzie ich więcej niż sześć. Po sparowaniu kolejnego urządzenia, gdy pamięć będzie już pełna, najrzadziej używane urządzenie zostanie usunięte i zastąpione nowym.

Usuwanie zawartości pamięci

Wciśnij na ok. 10 sekund przycisk Bluetooth® na głośniku SoundLink®; rozlegnie się dźwięk. Z pamięci głośnika SoundLink® zostaną usunięte wszystkie urządzenia Bluetooth®, a następnie głośnik stanie się widoczny dla innych urządzeń.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.