90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia Bluetooth® w trybie NFC

NFC (Near Field Communication) to technologia łączności wymagająca, aby dwa komunikujące się urządzenia znajdowały się w odległości kilku centymetrów. Jeśli urządzenie obsługuje łączność NFC, to można je łatwo sparować ze słuchawkami:

Gdy słuchawki są włączone, odblokuj urządzenie, a następnie włącz funkcje Bluetooth i NFC. Dalsze informacje na temat tych funkcji znajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia.

Przytknij punkt dotykowy NFC urządzenia Bluetooth do tylnej części panelu sterowania zintegrowanego z wbudowanym pilotem. Urządzenie może wyświetlić monit o akceptację parowania.

Uwaga: Aby znaleźć punkt styku łączności NFC, należy przykładać pilota do różnych elementów urządzenia. Nie musi to być środkowa część danego urządzenia.

Po zakończeniu parowania zostanie odtworzony komunikat „Connected to <nazwa urządzenia>” (Połączono z ), a wskaźnik Bluetooth będzie świecić na biało w sposób ciągły.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.