90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Parowanie urządzenia Bluetooth® w trybie NFC

NFC (Near Field Communication) to technologia łączności wymagająca, aby dwa komunikujące się urządzenia znajdowały się w odległości kilku centymetrów. Jeśli urządzenie obsługuje łączność NFC, to można je łatwo sparować z głośnikiem:

Gdy głośnik SoundLink jest włączony, odblokuj urządzenie Bluetooth i włącz funkcje Bluetooth i NFC. Najczęściej można je znaleźć w menu ustawień urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w instrukcja obsługi urządzenia

Umieść punkt łączności NFC urządzenia Bluetooth na środku górnej części obudowy głośnika SoundLink. Urządzenie może wyświetlić monit o akceptację parowania.

Uwaga: Aby znaleźć punkt kontaktu NFC, może być konieczne wielokrotne dotykanie głośnika różnymi częściami urządzenia. Punkty kontaktu znajdują się w różnych miejscach w różnych urządzeniach, ale najczęściej mieszczą się z tyłu smartfonu.

Po sparowaniu usłyszysz dźwięk z głośnika i komunikat głosowy, jeśli komunikaty są włączone, informujący o podłączeniu urządzenia: „Connected to <nazwa urządzenia>”. Wskaźnik Bluetooth na głośniku będzie też świecił się na biało dla potwierdzenia sparowania.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.