90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Wybór miejsca pracy głośnika

Kiedy głośnik SoundLink® jest używany w pomieszczeniu, jakość dźwięku zależy w dużej mierze od miejsca, w którym został ustawiony. Przy przenoszeniu głośnika w inne miejsce lub do innego pomieszczenia należy uwzględnić następujące wskazówki:

  • Głośnik zapewnia najlepszą jakość dźwięku po umieszczeniu na półce, stole lub biurku o wysokości od 60 do 120 cm.
  • Najlepszą charakterystykę basu zapewnia umieszczenie głośnika w pobliżu ściany. Kiedy głośnik znajduje się pośrodku pomieszczenia, bas jest słabszy.
  • Korzystając z głośnika, należy zawsze używać jego pokrowca jako podstawki. Nie należy kłaść głośnika na jego tylnej części. Dźwięk jest emitowany zarówno z przodu, jak i z tyłu głośnika.
  • Głośnika nie należy umieszczać w ograniczonej przestrzeni, gdzie będzie zasłonięty ze wszystkich stron poza przodem, ponieważ spowoduje to obniżenie jakości dźwięku.
  • Głośnika nie należy kłaść na mokrych lub brudnych powierzchniach. Może to spowodować przeniesienie brudu, piasku lub wilgoci na głośnik po zamknięciu pokrowca.

Uwaga: kiedy głośnik jest używany na zewnątrz, należy spodziewać się zmiany jakości dźwięku przy oddalaniu się od niego.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.