Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Wybór miejsca pracy głośnika

Kiedy głośnik SoundLink® jest używany w pomieszczeniu, jakość dźwięku zależy w dużej mierze od miejsca, w którym został ustawiony. Przy przenoszeniu głośnika w inne miejsce lub do innego pomieszczenia należy uwzględnić następujące wskazówki:

  • Głośnik zapewnia najlepszą jakość dźwięku po umieszczeniu na półce, stole lub biurku o wysokości od 60 do 120 cm.
  • Najlepszą charakterystykę basu zapewnia umieszczenie głośnika w pobliżu ściany. Kiedy głośnik znajduje się pośrodku pomieszczenia, bas jest słabszy.
  • Korzystając z głośnika, należy zawsze używać jego pokrowca jako podstawki. Nie należy kłaść głośnika na jego tylnej części. Dźwięk jest emitowany zarówno z przodu, jak i z tyłu głośnika.
  • Głośnika nie należy umieszczać w ograniczonej przestrzeni, gdzie będzie zasłonięty ze wszystkich stron poza przodem, ponieważ spowoduje to obniżenie jakości dźwięku.
  • Głośnika nie należy kłaść na mokrych lub brudnych powierzchniach. Może to spowodować przeniesienie brudu, piasku lub wilgoci na głośnik po zamknięciu pokrowca.

Uwaga: kiedy głośnik jest używany na zewnątrz, należy spodziewać się zmiany jakości dźwięku przy oddalaniu się od niego.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.