90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Odtwarzanie płyty CD

Aby odtworzyć płytę CD, umieść ją (nadrukiem do góry) w szczelinie CD poniżej wyświetlacza na panelu przednim. Odtwarzacz automatycznie wsunie płytę i rozpocznie jej odtwarzanie.

Funkcje przycisków pilota zdalnego sterowania podczas odtwarzania płyty CD:

odtwarzanie/pauza: naciśnij, aby rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie płyty cd. po wstrzymaniu odtwarzania miga czas, który upłynął. naciśnij przycisk ponownie, aby wznowić odtwarzanie.

poprzednia wyszukana pozycja/ścieżka: naciśnij raz, aby przejść do początku bieżącej ścieżki. naciśnij dwukrotnie, aby przejść do początku poprzedniej ścieżki.

następna wyszukana pozycja/ścieżka: naciśnij raz, aby przejść do następnej ścieżki.

tune/mp3: naciśnij i przytrzymaj przyciski, aby szybko przeszukać ścieżkę do tyłu lub do przodu.

zatrzymanie/wyjęcie płyty: naciśnij raz, aby zatrzymać odtwarzanie płyty cd. naciśnij ponownie, aby wysunąć płytę cd. kiedy trwa odtwarzanie płyty cd, naciśnij i przytrzymaj ten przycisk, aby zakończyć odtwarzanie i wysunąć płytę.

uwaga: odtwarzanie płyty cd jest zawsze wznawiane od miejsca zatrzymania.

Podczas odtwarzania płyty CD na wyświetlaczu są pokazywane dotyczące jej informacje.

Uwaga: jeżeli płyta CD zostanie wysunięta, ale nie zostanie wyjęta ze szczeliny odtwarzacza CD w ciągu 10 sekund, odtwarzacz wsunie ją z powrotem, jednak nie rozpocznie odtwarzania.

Przestroga: NIE WOLNO umieszczać w odtwarzaczu CD miniaturowych płyt CD ani płyt CD o kształcie innym niż okrągły. Takie płyty nie są prawidłowo odtwarzane i wysuwane przez system.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.