Darmowa przesyłka przy zamówieniu złożonym jeszcze dziś.
 

Ustawianie działania przycisku funkcyjnego

Przycisk funkcyjny może uruchamiać funkcję Google Assistant lub zmieniać ustawienie poziomu redukcji hałasu. Przycisk funkcyjny znajduje się na tyle lewej muszli słuchawek.

Pobierz aplikację Bose Connect, aby w prosty sposób ustawić działanie przycisku funkcyjnego.

Przypisywanie funkcji Google Assistant do przycisku funkcyjnego Funkcja Google Assistant umożliwia dostęp do rozrywki i informacji, które pozwolą Ci być na bieżąco i zaplanować swój dzień bez patrzenia na telefon. Więcej informacji na temat funkcji Google Assistant znajdziesz pod adresem: https://assistant.google.com/platforms/headphones

Przypisywanie funkcji redukcji hałasu do przycisku funkcyjnego: pozwoli to na szybką i prostą zmianę ustawienia poziomu redukcji hałasu. Funkcja redukcji hałasu usuwa niepożądane szumy, zapewniając wyraźniejszy i bardziej rzeczywisty dźwięk. Ustawienia poziomu redukcji hałasu można dostosować do własnych preferencji w zakresie odsłuchu i dźwięków otoczenia.

Otwórz aplikację Bose Connect i podłącz słuchawki.

Aby przejść do menu ustawień, dotknij ikonę zębatki (Ustawienia), która znajduje się w prawym górnym rogu aplikacji.

W menu wybierz Action button (Przycisk funkcyjny).

Wybierz Noise Cancelling (Redukcja hałasu) lub Google Assistant.

Uwaga: Google Assistant jest standardową funkcją zgodnych z nią urządzeń z systemem Android*. Na urządzeniach z systemem iOS aplikację Google Assistant należy pobrać ze sklepu App Store. Funkcja Google Assistant nie jest dostępna we wszystkich językach i krajach. 

* Działa na telefonach z systemem Android w wersji Lollipop (5.x), Marshmallow (6.x) i Nougat (7.x). Wymagane są dodatkowo Usługi Google Play, >1,5 GB wolnej pamięci, a także rozdzielczość ekranu 720p i większa.

Więcej informacji o korzystaniu z funkcji Google Assistant w słuchawkach znajduje się w sekcji Korzystanie z funkcji Google Assistant.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.