90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Programowanie pilota zdalnego sterowania

Uniwersalnego pilota można zaprogramować do obsługi telewizora, dekodera telewizji kablowej/satelitarnej, odtwarzacza DVD/Blu-ray Disc™, konsoli do gier oraz dwóch urządzeń dodatkowych.

Programowanie pilota do obsługi innych urządzeń:

Włącz źródło sygnału (np. telewizor lub dekoder telewizji kablowej).

Znajdź kod marki urządzenia źródłowego w dostarczonej broszurze zawierającej kody urządzeń dla pilota uniwersalnego.

naciśnij i przytrzymaj odpowiedni przycisk źródła (np. tv lub cbl-sat) na pilocie do momentu podświetlenia wszystkich sześciu przycisków źródeł, a następnie go zwolnij. teraz będzie podświetlony tylko wybrany przycisk źródła.

Przycisk źródła

Przy użyciu klawiatury pilota wprowadź kod odpowiedni dla marki urządzenia źródłowego.

Uwaga: trzykrotne mignięcie podświetlenia wszystkich sześciu przycisków oznacza, że wprowadzono nieprawidłowy kod. W takiej sytuacji powtórz kroki 3 i 4.

Naciśnij przycisk + na pilocie.

Sprawdź, czy działają podstawowe funkcje urządzenia źródłowego (takie, jak przechodzenie w górę i w dół między kanałami, menu czy przewodnik).

Jeśli źródło reaguje na podstawowe polecenia, naciśnij przycisk Exit, aby zapisać zmiany.

W przypadku, gdy źródło nie reaguje na podstawowe polecenia, naciśnij przycisk regulacji głośności z oznaczeniem +, aby wybrać inny kod, a potem jeszcze raz sprawdź działanie podstawowych funkcji. Powtarzaj kroki 5–7 do momentu znalezienia działającego kodu.

Programowanie pilota do jednoczesnego włączania/wyłączania systemu, telewizora i dekodera telewizji kablowej/satelitarnej:

po zaprogramowaniu pilota do obsługi telewizora i dekodera telewizji kablowej/satelitarnej można skonfigurować przycisk zasilania na pilocie do jednoczesnego włączania/wyłączania systemu, telewizora i dekodera telewizji kablowej/satelitarnej. aby aktywować/dezaktywować tę funkcję, wykonaj następujące czynności:

Przycisk zasilania

Naciśnij jednocześnie i przytrzymaj przyciski CBL/SAT oraz TV na pilocie.

Przytrzymaj przyciski przez 10 sekund, tj. do momentu, aż podświetlenie obu zamiga trzy razy, aby potwierdzić zmianę.

uwaga: jeśli polecenia włączania/wyłączania któregoś z urządzeń będą działać w sposób niezsynchronizowany, naciśnij na pilocie przycisk źródła dla niezsynchronizowanego urządzenia (np. źródła cbl/sat), a następnie naciśnij przycisk zasilania źródeł, aby ponownie je zsynchronizować.

Przycisk źródła

Przycisk zasilania źródeł

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.