90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Rozwiązywanie problemów z radiem

Dotyczy:

Jak poprawić odbiór stacji radiowych?

Sprawdź, czy w pobliżu systemu Bose® nie ma źródeł zakłóceń. Duże urządzenia elektroniczne, takie jak kuchenki mikrofalowe, lodówki czy routery bezprzewodowe, mogą powodować zakłócenia radiowe. Możesz także spróbować użyć systemu w innym miejscu.

Wyprostuj maksymalnie kabel zasilający, aby uzyskać optymalny odbiór sygnału. Kabel zasilający służy także jako antena FM.

Zresetuj system. Wyłącz system i odłącz go od źródła zasilania na 60 sekund. Po ponownym podłączeniu zasilania sprawdź, czy odbiór uległ poprawie.

Dlaczego tuner radiowy nie zmienia stacji, gdy naciskam przycisk ustawienia wstępnego?

Upewnij się, że nie przytrzymujesz przycisku ustawienia wstępnego podczas wybierania stacji. Aby wybrać stację, dotknij przycisku i szybko go zwolnij. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez kilka sekund powoduje zapisanie bieżącej stacji pod danym numerem.

Jak zapisać stacje radiowe w pamięci systemu?

użytkownik może zapisać maksymalnie po sześć stacji radiowych fm i am w celu ich szybkiego wybierania przy użyciu przycisków ustawień wstępnych.

Aby zapisać stację w pamięci, wykonaj następujące czynności:

za pomocą przycisków wyszukiwanie/ścieżka dostrój stację, którą chcesz zapisać.

Wyszukiwanie/ścieżka

naciśnij i przytrzymaj jeden z sześciu przycisków ustawień wstępnych, aż usłyszysz podwójny sygnał dźwiękowy potwierdzenia. na wyświetlaczu będzie widoczny numer ustawienia wstępnego i częstotliwość stacji radiowej.

Przyciski ustawień wstępnych

aby włączyć stację fm lub am zapisaną w pamięci systemu, naciśnij odpowiedni przycisk ustawienia wstępnego.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.