90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja i odtwarzanie ustawień wstępnych

Ustawienia wstępne pozwalają szybko przywołać ulubione stacje usług muzycznych, listy odtwarzania, wykonawców lub albumy. Po ich skonfigurowaniu można w dowolnym momencie uzyskać dostęp do muzyki za pośrednictwem aplikacji Bose Music.

Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień

Uwaga: usługa muzyczna, o której odtwarzanie poproszono asystenta Amazon Alexa, nie może być ustawiona jako ustawienie wstępne. Zamiast tego otwórz aplikację Bose Music i dodaj usługę — jeśli jest ona dostępna — do konta Bose Music, a następnie wykonaj poniższe czynności.

W aplikacji Bose Music dotknij ikony My Bose w lewym górnym rogu

Wybierz produkt, na którym ma zostać zapisane ustawienie wstępne

Rozpocznij odtwarzanie ustawienia wstępnego, które ma zostać zapisane. Zapisz ustawienie wstępne, naciskając i przytrzymując ustawienie wstępne do momentu jego zapisania.

Zapisz ustawienie wstępne, naciskając i przytrzymując ustawienie wstępne, aż ikona znajdzie się w lokalizacji tego ustawienia

Uwaga: ustawienia wstępne zapisywane są w urządzeniu, więc jeśli masz wiele urządzeń, każde z nich może mieć unikatowe ustawienia.

Odtwarzanie zaprogramowanych ustawień

Po zapisaniu ustawienia można je przywołać, korzystając z numerów znajdujących się na elementach sterujących systemu lub w aplikacji Bose Music.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.