90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Konfiguracja priorytetu dźwięku z urządzenia Bluetooth

Po podłączeniu zestawu słuchawkowego do telefonu pokładowego dźwięk z niego jest zawsze słyszalny i nie można go wyciszyć w słuchawkach. W przypadku podłączenia do zestawu słuchawkowego urządzenia Bluetooth można wybrać, jak dźwięk z tego urządzenia ma być traktowany względem dźwięku z telefonu pokładowego. Można to zrobić za pomocą przełącznika priorytetów sygnału Bluetooth na module sterowania:

Przełącznik priorytetu Bluetooth pokazany w pozycji MUTE

Telefon pokładowy przed urządzeniem Bluetooth

W przypadku wykrycia sygnału z telefonu pokładowego dźwięk z urządzenia Bluetooth jest tymczasowo wyciszony. Sygnał audio z urządzenia Bluetooth  będzie ponownie słyszalny po zakończeniu połączenia za pośrednictwem telefonu pokładowego.

Przełącznik priorytetu Bluetooth pokazany w pozycji MIX

Dźwięk z telefonu pokładowego połączony z sygnałem audio z urządzenia Bluetooth

Sygnał audio z urządzenia Bluetooth jest słyszalny równocześnie z dźwiękiem z telefonu pokładowego. Dźwięk z urządzenia Bluetooth będzie odtwarzany podczas połączeń nawiązanych za pośrednictwem telefonu pokładowego.

Przełącznik priorytetu Bluetooth pokazany w pozycji OFF

Tylko telefon pokładowy.

W trybie Off zasilanie Bluetooth jest odłączone, a wszystkie anteny są wyłączone. Aktywne jest tylko połączenie z telefonem pokładowym. Sygnał audio z zestawu Bluetooth jest wyłączony.

 

Uwaga: jeśli przełączysz się w tryb OFF w czasie połączenia ze źródłem Bluetooth, po następnym włączeniu zestawu słuchawkowego konieczne może być ponowne nawiązanie połączenia Bluetooth.

Uwaga: przychodzące i wychodzące połączenia telefoniczne powodują automatycznie wyciszanie sygnału audio z zestawu Bluetooth (o ile przełącznik priorytetów sygnału Bluetooth został ustawiony w pozycji MUTE lub MIX). Podczas połączenia telefonicznego przez Bluetooth dźwięk z telefonu pokładowego i dźwięk połączenia będą słyszane jako mieszane.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.