90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Ustawienia przełączników modułu sterowania

W fabrycznie nowym zestawie słuchawkowym są wybrane ustawienia domyślne. Jeśli chcesz zmienić te ustawienia, możesz skorzystać z przełączników znajdujących się w module sterowania, wewnątrz zasobnika na baterie.

Otwieranie zasobnika na baterie

Mocno dociśnij wgłębienie na palec na pokrywce i przesuń pokrywkę w dół. Pokrywka jest połączona na stałe z modułem. Nie próbuj jej odłączać.

Uwaga: pokrywka zasobnika na baterie została zaprojektowana tak, aby pozostawała bezpiecznie zamknięta. Jej otwarcie może wymagać użycia stosunkowo dużej siły.

Przełączniki

Przełączniki obsługują następujące funkcje: priorytet (BT/AUX), telefon pokładowy (MON/ST), automatyczne włączanie i wyłączanie (ON/OFF).

Funkcja automatycznego włączania jest dostępna tylko w modelach korzystających z zasilania samolotu.

Ustawienia dotyczące telefonu pokładowego (MON/ST) są dostępne tylko w zestawach słuchawkowych, które obsługują dwukanałowe lub stereofoniczne telefony pokładowe.

ustawienia priorytetu (bt/aux) są dostępne tylko w zestawach słuchawkowych obsługujących łączność bluetooth®.

Zmiana ustawień przełączników

Otwórz zasobnik na baterie.

Jeśli w zasobniku znajdują się baterie, wyjmij je. Teraz można sprawdzić i zmienić ustawienia przełączników.

Aby zmienić ustawienie przełącznika, użyj długopisu lub małego śrubokrętu z płaską końcówką. Wykonaj tę czynność ostrożnie.

W poniższej tabeli przedstawiono opis pozycji, ustawień domyślnych i funkcji każdego z przełączników:

priority (przełącznik dostępny tylko w zestawach słuchawkowych obsługujących łączność bluetooth):
pozwala ustawić jedno z dwóch dodatkowych źródeł dźwięku jako priorytetowe. wybierz opcję bt, aby przypisać wyższy priorytet połączeniom bluetooth (bezprzewodowym). wybierz opcję aux, aby przypisać wyższy priorytet połączeniom przewodowym.

intercom (przełącznik dostępny tylko w zestawach słuchawkowych, które obsługują dwukanałowe lub stereofoniczne telefony pokładowe):
w przypadku większości konfiguracji fabrycznie jest wybierane ustawienie mon (dźwięk słychać w obu muszlach). jeśli samolot jest wyposażony w stereofoniczny telefon pokładowy, wybierz ustawienie stereofoniczne (st).

auto on (przełącznik dostępny tylko w zestawach słuchawkowych korzystających z zasilania samolotu):
fabrycznie wybierane jest ustawienie on, co oznacza, że funkcja automatycznego włączania jest aktywna. zestaw słuchawkowy włącza się, kiedy jest dostępne zasilanie samolotu. aby dezaktywować funkcję automatycznego włączania, przestaw przełącznik w pozycję off. kiedy przełącznik znajduje się w pozycji off, zestaw słuchawkowy trzeba włączać ręcznie.

auto off:
fabrycznie wybierane jest ustawienie on, co oznacza, że funkcja automatycznego wyłączania jest aktywna. zestaw słuchawkowy wyłącza się po 3–9 minutach bezczynności. aby dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania, przestaw przełącznik w pozycję off. kiedy przełącznik znajduje się w pozycji off, zestaw słuchawkowy trzeba wyłączać ręcznie.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.