Bezpłatne dostawy i zwroty
 

Ustawienia przełączników modułu sterowania

Przełączniki obsługują funkcję automatycznego wyłączania i wyboru dźwięku z telefonu pokładowego.

Aby zmienić ustawienia przełączników, wykonaj następujące czynności:

Otwórz zasobnik na baterie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z tematem Zasobnik na baterie.

Jeśli w zasobniku znajdują się baterie, wyjmij je. Zobaczysz przełączniki AUDIO i AUTO-OFF.

Aby zmienić ustawienie przełącznika, użyj długopisu lub małego śrubokrętu z płaską końcówką. Wykonaj tę czynność ostrożnie.

Poniżej przedstawiono opis pozycji, ustawień domyślnych i funkcji każdego z przełączników:

funkcja automatycznego wyłączania (on/off, ustawienie domyślne: on):
kiedy ta funkcja jest włączona (on), zestaw słuchawkowy wyłącza się po 3–9 minutach bezczynności. gdy zestaw słuchawkowy zostaje wyłączony, technologia acoustic noise cancelling® pozostaje aktywna do momentu wciśnięcia przycisku zasilania na co najmniej sekundę.

wybór ustawienia monofonicznego/stereofonicznego (st/mono, ustawienie domyślne: mono):
wybierz ustawienie monofoniczne, aby słyszeć dźwięk z monofonicznego telefonu pokładowego w obu słuchawkach. wybierz ustawienie stereofoniczne, jeśli samolot jest wyposażony w stereofoniczny telefon pokładowy.

Funkcja automatycznego wyłączania

Funkcja automatycznego wyłączania wykrywa bezczynność zestawu słuchawkowego i wyłącza go po kilku minutach, aby oszczędzać energię baterii. Czas do wyłączenia zestawu słuchawkowego jest zmienny i wynosi od 3 do 9 minut.

Kiedy zestaw słuchawkowy korzysta tylko z zasilania bateryjnego i nie jest podłączony do telefonu pokładowego, wyłącza się nawet, jeśli za pośrednictwem wejścia AUX jest odtwarzany dźwięk.

przy braku połączenia z telefonem pokładowym można dokończyć trwającą rozmowę. po upływie ok. trzech sekund od zakończenia połączenia zestaw słuchawkowy się wyłączy (dotyczy to tylko modeli z modułem sterowania przez bluetooth®).

Na potrzeby korzystania z zestawu słuchawkowego przy braku połączenia z telefonem pokładowym (używania go do słuchania muzyki z innych źródeł lub do odbierania połączeń) zaleca się dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania.

Czy było to pomocne?

Wyślij

Dziękujemy za przesłanie komentarzy.