90-dniowy okres próbny bez ryzyka, 2-letnia gwarancja i bezpłatna dostawa standardowa dla zamówień powyżej 200 PLN

Ustawienia przełączników modułu sterowania

Przełączniki obsługują funkcję automatycznego wyłączania i wyboru dźwięku z telefonu pokładowego.

Aby zmienić ustawienia przełączników, wykonaj następujące czynności:

Otwórz zasobnik na baterie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z tematem Zasobnik na baterie.

Jeśli w zasobniku znajdują się baterie, wyjmij je. Zobaczysz przełączniki AUDIO i AUTO-OFF.

Aby zmienić ustawienie przełącznika, użyj długopisu lub małego śrubokrętu z płaską końcówką. Wykonaj tę czynność ostrożnie.

Poniżej przedstawiono opis pozycji, ustawień domyślnych i funkcji każdego z przełączników:

funkcja automatycznego wyłączania (on/off, ustawienie domyślne: on):
kiedy ta funkcja jest włączona (on), zestaw słuchawkowy wyłącza się po 3–9 minutach bezczynności. gdy zestaw słuchawkowy zostaje wyłączony, technologia acoustic noise cancelling® pozostaje aktywna do momentu wciśnięcia przycisku zasilania na co najmniej sekundę.

wybór ustawienia monofonicznego/stereofonicznego (st/mono, ustawienie domyślne: mono):
wybierz ustawienie monofoniczne, aby słyszeć dźwięk z monofonicznego telefonu pokładowego w obu słuchawkach. wybierz ustawienie stereofoniczne, jeśli samolot jest wyposażony w stereofoniczny telefon pokładowy.

Funkcja automatycznego wyłączania

Funkcja automatycznego wyłączania wykrywa bezczynność zestawu słuchawkowego i wyłącza go po kilku minutach, aby oszczędzać energię baterii. Czas do wyłączenia zestawu słuchawkowego jest zmienny i wynosi od 3 do 9 minut.

Kiedy zestaw słuchawkowy korzysta tylko z zasilania bateryjnego i nie jest podłączony do telefonu pokładowego, wyłącza się nawet, jeśli za pośrednictwem wejścia AUX jest odtwarzany dźwięk.

przy braku połączenia z telefonem pokładowym można dokończyć trwającą rozmowę. po upływie ok. trzech sekund od zakończenia połączenia zestaw słuchawkowy się wyłączy (dotyczy to tylko modeli z modułem sterowania przez bluetooth®).

Na potrzeby korzystania z zestawu słuchawkowego przy braku połączenia z telefonem pokładowym (używania go do słuchania muzyki z innych źródeł lub do odbierania połączeń) zaleca się dezaktywować funkcję automatycznego wyłączania.

Czy te informacje były pomocne?

Miło, dziękujemy za opinię. Dodatkowe komentarze można wpisać poniżej.
Przykro nam, że nasza strona nie spełniła Twoich oczekiwań. Napisz nam o swoich wrażeniach lub o tym, co możemy zrobić lepiej.
Wyślij
Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji.